All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:02

Manuel İstifleme Aracı İle Dik ve Engebeli Yüzeylerde Güvenli Taşıma

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

MDW ve MDE ile UniCarriers ilk defa merkezi kumanda kolu bulunan manuel istifleme aracını piyasaya sürdü. 220 ve 735 mm’lik kaldırma yüksekliği sayesinde sınıfında piyasa lideri olan bu istifleme araçları ayrıca dik veya engebeli yüzeylerde de güvenli taşıma yapılmasını sağlıyor. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun bu yeni transpaletler UniCarrers Doğrudan Satış biriminden temin ediliyor.

Kompakt manuel transpalet sıra dışı esneklik ve üretim alanlarındaki sarf malzemelerinin yenilenmesi, sipariş toplama ve malların kısa mesafelerde taşınması da dahil olmak üzere çeşitli kullanım alanlarına sahip. UniCarriers bu önemli pazar segmentinde geniş bir ürün portföyü ile hizmet veriyor. MDW ve MDE ürün portföyüne, merkezi olmayan kumanda kollarına sahip mevcut PLL’in yanı sıra merkezi kumanda koluna sahip iki kompakt model olarak dahil edildi. Bu yeni modellerde bulunan ergonomik tasarımlı tutma yerleri istifleme aracının kayma olmaksızın yönlendirilmesini sağlıyor. Önemli kumandalar kolun hemen yakınında yer alıyor.

MDW maksimum 6 km/sa hız ve 1,6, 1,8 ve 2,0t yük kapasitelerine sahip standart palet istifleme aracı olarak tasarlanmış.220 mm’lik kaldırma yüksekliği manuel palet istifleme araçlarında piyasa lideri. MDW, paletler hasarlı olduğunda dahi dik rampalar ve engebeli yüzeylerde kolay ve güvenli taşıma imkanı sağlıyor. 375 Ah batarya kapasitesi ile kamyonların hızlı bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılması açısından ideal bir çözüm ortaya koyuyor. MDE, destekler üzerinde 2,0t kapasite ile taşıma yapabiliyor ve 700 kg’lık kapasitesi ile 735 mm kaldırma yüksekliği özelliklerine sahip. Bu, kullanıcının sipariş toplama işlemleri esnasında ergonomik açıdan uygun bir şekilde durmasını sağlıyor. Her iki istifleme aracı çeşidinde de bir düğme ile devreye sokulabilen farklı performans modları var.

İstifleme araçlarının standart konfigürasyonu istifleme araçlarını özel kullanıma uyarlamak amacıyla kapsamlı paket seçenekleri ile destekleniyor. Ek donanımlar arasında yük arka desteği, LED çalışma lambaları ve -35 °C’ye kadar sıcaklıklarda güvenli çalışma sağlayan soğuk depo ekipmanı bulunuyor. Şişe tutucu, belge tutucu ve bilgisayar tutucu gibi aksesuarların monte edilmesi için bir donanım çubuğu da bulunuyor.

 

Okunma 572 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:03

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…