Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:10

Türkiye’de Lojistiğin Kalbi Ankara’da Atacak!

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkel Fuarcılık A.Ş., 700.000 metrekarelik alana, Avrupa’nın en modern “Türkiye’nin ilk Uluslararası Taşımacılık Üssü” olarak kurulmuş “Ankara Lojistik Üssü”nde, eş zamanlı 3 gün fuar ve 2 gün konferans olarak “Ankara Lojistik Zirvesi” düzenliyor.

Ankara Lojistik Zirvesi, Türkiye’de ve çevre ülkelerde büyük bir hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe hizmet veren lojistik firmalarının, yük taşıyıcılarının, kargo firmalarının, karayolu, demiryolu, hava ve denizyolu yolu taşımacılığı yapan firmaların, liman işletmecilerinin, tedarikçilerin ve diğerlerinin bir araya gelip yeni servis ve hizmetlerini tanıtacağı, iş bağlantıları yapacağı ve ayrıca eş zamanlı olarak düzenleyeceği konferans ile lojistik sektörünün gelişimi, tüm taşımacılık modları ve sektördeki yatırımlar gibi konuların konuşulacağı ve tartışılacağı önemli bir platform yaratıyor.

Zirve; ithalatçı ve ihracatçılar, nakliye ve lojistik firma sahipleri, lojistik hizmet sağlayıcıları, liman ve terminal işletmeleri, kurye firmaları yetkilileri, kargo sahipleri, sektör yatırımcıları, savunma sanayi firmaları, ilgili dernek ve birlikler, akademisyen ve öğrenciler, ilgili yayın kuruluşları ile çeşitli kamu kuruluşlarından oluşan ziyaretçileri ve sektörün önde gelen kamu kurum ve kuruluşlarının ve de lojistikte faaliyette bulunan tüm firmaları bir araya getirmeyi amaçlıyor.

20-22 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Ankara Lojistik Zirvesi için www.ankaralojistikzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkel Fuarcılık A.Ş.
Huzur Mah. Fatih Cad. 4. Levent Plaza No: 67/6
34396, 4.Levent, İstanbul - Türkiye
Tel : +90 212 284 23 00 ( Dah.168 )
Mobil : +90 554 945 56 89
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Okunma 769 defa
Super User

Son Ekledikleri: Super User

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…