All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:14

Tekmak İstif Makinaları ALFA forklifte yakaladığı Başarıyı LGMG Platformlarında da göstermek istiyor.

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

2016 Yılı içerisinde ALFA forkliftlerin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Tekmak İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çin menşeili LGMG platformlarının da Türkiye’ deki tek yetkili Exclusive distribütörü oldu.

Firma LGMG platformların tanıtımı için İstanbul Cevahir otel’de  tanıtımlansmanı yaptı ve bu arada Kocaeli’de faaliyet gösteren Evren Vinç firmasına 4 adet LGMG platform satışı gerçekleştirdi.

Tekmak İSTİF Makinaları firmasının Genel Müdürü Tuncay Çimen, “2.yıl evvel ALFA forkliftleri Türkiye’ye getirirken yer almak istediğimiz bant iyi ve kaliteli ürünlerin arasında olmaktı ürünümüze güveniyor ve müşterilerimizde bizi yanıltmayacağını düşünüyorduk şimdi geldiğimiz  nokta  2 yıl içerisinde  Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarına ve ağır çalışma şartları olan  müşterilere  ALFA forkliftlerin satışını gerçekleştirdik bunların arasına 15-16 saat gibi çalışan müşterilerimizde  bulunmaktadır forkliftlerde çok küçük muhtelif sorunlar haricinde genel ve büyük problemler  yaşanmamıştır. Çin’den onlarca  forklift markasının geldiğinin altını çizen Tuncay Çimen Tekmak firması olarak  yapmak istediklerinin kısa vade sadece satıcı odaklı değil pazarda uzun yıllar bu markayı satabilmek “İyi marka”  izlenimini yaratmak hedefinde olduklarını belirterek “ Tekmak satış sonrası hizmetlerde müşteriler tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir. kısaca özetlersek  ALFAforkliftte yakaladığımız başarıyı  distribütörlüğünü yeni üstlendiğimiz LGMG platformlarda da göstereceğimize inanıyorum çünkü prensibimiz müşteriye daima  kaliteli ürün satmaktır.” diye konuştu.

LGMG firması hakkında bilgi verirmisiniz?

“ LGMG firması ( LingongMachineryGroup ) 1972 yılında kurulmuş bir firmadır. İş Makinaları imalatı ile sektöre giriş sağlamış ve  Çin’in büyük makine imalatçıları arasında ilk 100 arasında yer alan bir grup firmasıdır.

VOLVO firması ile 2006 yılında bir iş ortaklığı yapmışlar. %70 lik kısmına VOLVO firması ortak olmuş. Dünya’ da 15 tane farklı lokasyonda VOLVO iş makinalarının üretimleri mevcut. ve kendileri İlk 5 içerisinde yer almakta olduklarını belirtiyorlar.

LGMG olarak ilk üretimlerine  2013 yılında başlanılmış olup, 4 yılın sonundabu sektörde Çin’deki en büyük rakiplerine  çok yaklaştıklarını ve 2018 yılı içerisinde de 30 farklı ülkedeki Partnerleri ile ilk olarak Çin’ de 1 numara olmak istediklerini belirtiyorlar.

Firmanın 6 Metreden 16 Metreye kadar Makaslı platformlarda üretimleri mevcut. Teleskobik ve Eklemli Platformlarıda  2018 yılında  bünyemize katmayı düşünüyoruz.

Tekmak İstif Makinaları A.Ş. olarak İstanbul Cevahir otel’de LGMG platformlarla ilgili tanıtımLansman’nında LGMG firmasının Türkiye’ deki tek yetkili ExclusiveDistrübitörü olduğumuzu duyururken hem de LGMG platformları müşterilerimize  tanıtmış olduk.” dedi.

Stoklarımızdaki tüm yedek parçalar, geniş Servis Ağımız ve depomuzda çok sayıda Platformumuzla sektörde söz sahibi olmak için uğraşacağız. ‘’

4 ADET LGMG  EvrenVinç’e hayırlı olsun

Evren Vinç’ e özel lansman paketimizden 4 adetlik bir satış gerçekleştirdik. 3 adetinin teslimatını stoklardan ( 8 / 10 /12/14 Metre ) hemen gerçekleştirdik. Bize ve ürünümüzün kalitesine güvenen Evren Vinç firmasına hayırlı olmasını diliyorum.

Sanırım bu bilgiler sizin için yeterli olacaktır. Eksik bir bilgiye sahip olursanız, tarafımla iletişime geçebilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Okunma 898 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…