All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:16

Jungheinrich Türkiye'de Tepe Yönetim Değişikliği

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

DÖRTBUÇUK YILLIK BİR SÜRECİN ARDINDAN JUNGHEINRICH TÜRKİYE‘NİN TEPE YÖNETİMİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ.

Jungheinrich Türkiye bir yazılı basın açıklaması ile Ocak 2018 tarihi itibariyle şirketin tepe yönetiminde bayrak değişimi olacağını açıkladı. yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.

“2013 yılından bu yana Genel Müdür’lük pozisyonunu başarı ile yürütmüş olan Sayın Wilfried BAUR, Ocak 2018 tarihi itibariyle, şirketimizin Satış Direktörü Sayın Emre TAŞCI’ya görevini devir ediyor olacak.

Sayın Wilfried BAUR, 2013 yılının Mayıs ayında Türkiye’de görevinin başına geçtiğinde, Jungheinrich Türkiye‘nin henüz 80 çalışanı ve 20 milyon Euro‘luk cirosu vardı. Kendisi görevi boyunca bir çok yeniliğe imzasını atmış, Lojistik Sistemleri ve İkinci El & Kiralama Departmanı olmak üzere iki yepyeni bölümün kurulmasını sağlamıştır.

Jungheinrich Türkiye, Sayın BAUR’In yönetiminde başarılarını katlayarak günümüze kadar gelmiş ve 170’den fazla çalışanı, 40 Milyon Euro’nun üzerindeki cirosu ile, sahip olduğu hizmet portföyünü müşterilerine sunmaya ve tüm intralojistik çözümleri için güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Entegre iş modelimiz, makinelerin üretimi, satışı ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Ayrıca lojistik sistemleri, yeni ve ikinci el makinelerin kiralanması, yenilenmiş ikinci el makinelerin satışı, bakımı, tamir ve yedek parça hizmetleri de entegre iş modelimizin kapsamında yer almaktadır.

Bu bağlamdaki hedefimiz, geniş finansman desteğimiz ile birlikte, Jungheinrich ürününü satın alan her müşterimize, ürünün tüm çalışma süreçlerinde, tek elden kapsamlı bir hizmet verebilmektir.

“HER ADIMDAN SONRA, BİR SONRAKİ ADIMA, YANİ GELECEĞE ODAKLAN”.

Jungheinrich Türkiye’nin tepe yönetim değişikliği bu slogan altında gerçekleşecek ve 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle Sayın Emre TAŞCI, yönetimi devir alarak şirketimizi gelecekteki hedeflerimize taşımaya devam edecektir.

Saint Benoit Lisesi mezunu olan Sayın TAŞCI, Yeditepe Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler’den mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Executive MBA yapmıştır.

İş hayatına 2005 yılında Fagor Endüstriyel A.Ş.‘de, Satış Temsilcisi olarak başlamış ve çeşitli kademeleri hızla tırmanıp Satış Müdür’lüğü pozisyonuna yükselmiştir.

2013 yılında Jungheinrich Türkiye’ye Satış Direktörü olarak transfer edildikten sonra başarılarını devam ettirmiş ve günümüze kadar gelmiştir.  

Siz değerli müşterilerimize, Jungheinrich firmasına gösterdiğiniz güven için tekrardan gönülden teşekkür ediyor, gelecekte de mükemmel lojistik çözümler ile yanınızda olmaya devam edeceğimizin garantisini vurgulamak istiyoruz. Jungheinrich firması, uzman kadrosu ile çözüm ortağınız olarak her daim yanınızdadır.

Ocak 2018 tarihinden sonra Sayın Baur, TAU (Türk Alman Üniversitesi, İstanbul) ile ilgili tüm faaliyetlerine devam edecek ve Jungheinrich Türkiye’ye danışman olarak destek veriyor olacak.

Sayın Baur‘ın, AHK–İstanbul, Yönetim Kurulu Üyeliği de aynı şekilde devam edecektir.

Bu vesile ile Sayın Emre TAŞCI’ya yeni görevinde başarılarının devamını diler ve Sayın Wilfried BAUR’a şimdiye kadar Jungheinrich şirketine yaptığı katkıları ve bundan sonra da vermeğe devam edeceği desteği için teşekkür ederiz.”

Okunma 688 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…