All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:27

Konecranes Rotterdam’da Bulunan Konteyner Taşıyıcısından 22 Makine Siparişi Aldı

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Rotterdam’da bulunan Kramer Grubu, Konecranes’e 22 makine siparişi verdi. Bu makinelerin üçü Ekim 2017’de ve geri kalanı ise bu yılın başında sipariş edildi.

Rotterdam’da bulunan uzman konteyner hizmetleri şirketi kramer yeni yılda filosuna Konecranes üretimi olan 11 boş konteyner taşıyıcısı ve 11 konteyner istifleyicisi ekleyecek. Yeni ekipmanlarKramer Grubunun Waalhaven/Eemhaven’da bulunan Kramer City Deposu ve Massvlakte’da bulunan Kramer Delta Deposunda bulunan mevcut filoya eklenecek.

Kramer tarafından satın alınan Konecranes SMV 6/7 ECC 100 DS boş konteyner taşıyıcılar hızlarıyla biliniyor ve boş konteynerleri terminal için sorunsuz bir şekilde kaldırıyor ve taşıyorlar. Kramer’in zorlu uygulamalarına uygun olarak, en yüksek verim ve güvenliğin sağlanması amacıyla geniş çeker aks ve yükseltilmiş kabine sahip olacak şekilde tasarlandı. 11 Konecranes SMV 4531 TC5 konteyner istifleyiciler de eşit derecede performansa sahip ve birinci sırada 45MT ve ikinci sırada 31MT kaldırma kapasitesi ortaya koyuyor. Konecranes konteyner istifleyiciler ve boş konteyner taşıyıcılar son derece ferah ergonomik kabinlerinin yanı sıra operatörler için 360 derece görüş açısı sağlıyor.

PeinemannMobiliftGroup, KonecranesLtd’in Hollanda distribütörü ve anlaşmayı yapan taraf. Rotterdamın lider ağır yük kaldırma çözümleri sağlayıcılarından biri olan şirket Kramer’e tam servis ve bakım programlarını barındıran “toplam terminal bakım konsepti” sunacak.

Okunma 678 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…