All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:28

Sideloader Info Terminal Depo Optimizayonuna Yönelik Verileri Saklıyor

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hubtex, elektrikli çok yönlü istifleme araçlarını yeni bir bilgi terminali ile donatacak. Çok amaçlı istifleme araçları, forklift ve özel ekipman üreticisi Hubtex Bilgi Terminali (HIT2) ile Endüstri 4.0 yolunda attığı adımlara bir yenisini ekledi. HIT3 araçların tüm depo altyapısı ile dijital bağlantı kurmasını kolaylaştıran birçok fonksiyon barındırmaktadır.

Tüm işletim verilerinin tamamen kayıt altına alınması depoda optimizasyon verimi sağlar.  Yeni bilgi terminali aracılığıyla, daha verimli depo ve sipariş toplama süreçleri için Hubtex Yük Yöneticisi gibi çeşitli yardım sistemlerinin kumanda edilmesi seçeneği de vardır.

Yeni HT3 ilgili tüm işletim koşulları hakkında bilgi sağlar ve Hubtex’in elektrikli çok yönlü istifleme araçları, FluX ve MaxX modelleri ve ayrıca birçok üreticinin özel amaçlı araçlarına standart olarak monte edilmektedir. Yeni görüntüleme sistemine sahip çok işlevli ekran sürücüye tekerlek konumları, istifleme aracının hızı ve batarya güç seviyesi hakkındaki tüm bilgileri basit bir grafiksel ekran üzerinden sağlar. Yeni Hubtex Bilgi Terminali daha önceki modeline göre birçok geliştirilmiş özellik barındırmaktadır. Örneğin, istifleme aracına olan erişim özel kod kullanılarak doğrudan terminalden kontrol edilebilir. Dolayısıyla şirketler araçların sadece yetkili personel ve eğitimli çalışanlar tarafından kullanılmasını sağlarlar.

Hubtex gerektiğinde yeni bilgi terminalini modem ile kendi bakım çözümüne bağlayabilir.

Yeni modelde ayrıca daha önce farklı bir ekran üzerinden kontrol edilen birçok yardımcı sistemin entegre edilmesi olanağı vardır. Buna, sürücünün bir düğmeye dokunarak yarı otomatik bir şekilde daha önce programlanan raf konumuna gitmesini sağlayan yarı otomatik araç konumlandırma da dahildir. Bu, depolama faaliyetlerini ve toplama süreçlerini büyük ölçüde hızlandırır ve depo yönetim sistemlerine bağlantı kurulmasını sağlar.

Okunma 731 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…