All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:30

CTPower, Bazı Bölgelerde H Serisi Forkliftlerin Yenilendiğini Duyurdu

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

3.0 ila 3.5T kapasiteye sahip H serisi Çin’deki en popüler Tailift modeli. H serisi Tailift veya CT Power markası* altında belirli pazarlarda satılacak. H serisinin tek parça gövdesi %20 daha güçlü; ısı dağıtımı %30 oranında iyileştirildi ve titreşim %20 oranında azaltıldı ve Tailift motorlu forklift modelinde daha önce hiç görülmemiş bir fiyat-performans oranına kavuştu.

Yeni ve ücretsiz güncellemeler operatörün eş zamanlı olarak sürüş, kaldırma ve eğme işlemlerini güç/ performansı etkilemeden gerçekleştirmesini sağlayan eş zamanlı işletim özelliklerini içeriyor. Bu iyileştirme özellikle uzun işletim sürelerinde sürücünün yorgunluğunu azaltıyor.  Arka aks ağır yüklerin daha iyi taşınması ve dayanımın arttırılması amacıyla güçlendirilmiş.  

H Serisi

Dar alanlarda faaliyet gösterilmesi için, daha kısa dingil açıklığı ve daha düşük dönüş yarıçapı olan, 3.5T kapasiteli yeni bir modeldi. İleride daha yüksek kapasite modeller de satışa sunulacaktır.

Qingdao, Çin’de bulunan Tailift’in İngilizce adı olan GLOBAL POWER CO., LTD 2000 yılında kuruldu. Şirket, 1973 yılında Tayvan’da faaliyete geçen Tailift Grubunun bir üyesidir. Tayvan’a ait Tailift markası Çin, Tayvan ve ihracat pazarlarında tanınmış bir markadır. Çin’de sürekli olarak en iyi yabancı marka olarak seçilmiştir.

Çin pazarında uzun yıllar boyunca GC Power markası kullanılmıştır ve daha sonra 2013 yılında Tailift markası ve Tailift Grubunun birleştirilmesinden dolayan China Tailift Power’ı ifade etmektedir.

Tailift Grubu 2014 yılında MHI tarafından 15. en büyük endüstriyel forklift tedarikçisi seçilmiştir.  2015 yılında, GLOBAL POWER ve Tailift Grubu, Toyota Industries Corporation ile ortak bir girişimde bulunmuştur.

Okunma 1355 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…