All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:30

Cascade Europe Utrecht 2017 Fuarına Katıldı.

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İstifleme aracı ataşmanları, çatallar, aksesuarlar ve malzeme elleçleme çözümlerinde global bir oyuncu olan Cascade Europe 29-29 Kasım Salı ve Çarşamba günü Hollanda’nın Utrecht şehrinde düzenlenen Logistica 2017 fuarında stant açtı.

Firma yetkilisi fuarda sergilenen Cascade ürünleri hakkında bilgiler verdi.

“Cascade zorlu geri dönüşüm uygulamalarında öne çıkmak üzere üretilen dayanıklı ve sağlam Geri Dönüşüm Ataşmanını tanıtmaktan onur duyuyor. Donanımların korunmasına yönelik temperlenmiş aşınmaz kaplama, tam genişlikte UHMW yataklar ve hidrolik hatların korunması ve çarpışma ve molozlara karşı silindir tamponları ile tasarlandı. Geri dönüşüm ataşmanları hem yüksek hem de düşük basınçlı hidrolik sistemler için kullanılabiliyor ve ısıya karşı dayanım sağlayan çekme çelik gövde ve yüksek hızda mükemmel performans özelliklerine sahip. Bütün bunların yanı sıra, üst valf kartuşları ve test açıklıkları bakım kolaylığı sağlıyor ve tam ve dayanıklı kol aşınma plakaları kolları maksimum seviyede koruyor.

Ayrıca, ağırlığın azaltılması ve dayanımın arttırılması, yapının tamamının dayanıklı ve  sağlam bir hale getirilmesi amacıyla çelik parçalar kullanılan birden fazla profil jet bulunan, sadece endüstriyel faaliyetlerde kullanılan Orta ile Yüksek Kapasiteli H-Serisi Kâğıt Bobini Ataşmanını sergiledik  H-Serisi Kâğıt Bobini Ataşmanları kolların arasından mükemmel görüş mesafesi, 15 dişli pinyon ile hızlı 360°’lik dönüş ve 2, 3 veya 4 destekli konfigürasyon seçenekleri ile doğru tanımlanmış özelliklere sahip. Bu ataşmanlar için ayrıca temas noktalarındaki desteklerde meydana gelen aşınmanın azaltılması için koruyucular ve tüm uygulamalarda esneklik sağlayacak farklı kol modelleri bulunuyor.

Cascade ayrıca kutu içinde veya şeffaf ambalaj içindeki çeşitli cihazlar için özel olarak tasarlanmış Beyaz Eşya Ataşmanını (örneği resimdedir) görücüye çıkartacak. Mafsallı desteklerin bulunduğu bu ataşmanlar kuvveti üniform olarak dağıtan, ürüne verilen hasarı daha düşük yük taşıma kuvveti kullanarak azaltan dengeleyici tasarımı ve optimal yük teması sağlayan mafsallı desteklere sahip.

Sergilenen  bir diğer ürün ise Layer Picker (Palet Bozma) İçecek, depolama ve dağıtım, gıda, şarap ve tarım gibi birçok endüstride kullanılan ürün hız ve esneklik talebi olan satıcılara fayda sağlıyor. Cascade Layer Picker bir veya birden fazla ürün dizisini taşıyabildiğinden maliyetli manuel çalışmaların yerine kullanılabilir ve dört bir taraftan kilitlendiğinden kayıpları minimum seviyeye indirgeyerek standart ataşmana göre daha güvenli çalışma gerçekleştirir.

Cascade’ın teşhir ettiği son ataşman ise, ürünlerin çatala doğrudan temas etmesi nedeniyle hasar görebildiği tüm endüstri sektörlerinde kullanılabilen DAGS Manyetik Çatal. DAGS çizilen ve aşınan yüzeyleri korur. Bu tür çatalların takılması ve sökülmesi herhangi bir mekanik veya elektrikli iş yapılmadan saniyeler içinde gerçekleştirilir; aynı zamanda aşınma, atmosferdeki maddeler ve yağa karşı dayanıklıdır ve gürültünün azaltılmasını sağlar.

Okunma 724 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…