All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 06 Ocak 2018 07:31

GÜNEY FORKLİFT Yeni işyerinde hizmete devam ediyor.

Yazan
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Forklift sektörüne 2002 yılında Toyota istif makinaları firmasında başlayan Yaşar Taşkıran ortağı Adem Aligül ile birlikte kurmuş oldukları Güney forklift firmasında çalışmalarına devam etmektedir.

2011 yılında Tuzla Deri Sanayisinde kurulan firma geçen yıllar içerisinde gelişen müşteri pörtföyü ve buna bağlı olarak artan iş potansiyeli göz önünde bulundurarak daha geniş bir alanda hizmet verebilecekleri Tuzla Deri Organize sanayisinde bulunan Hakim sokaktaki yeni işyerine taşındı.

Güney Forklift firması Netlift istif makinaları firmasının Anadolu yakası yetkili satış ve servis hizmetlerini de üstlenerek çalışmalarını bu yönde hızlandırdı.

Firmanın kurucu ortağı Yaşar Taşkıran, Güney forklift firmasının kuruluş amacını şöyle izah etti.

“2002 yılında Toyota İstif makinaları firmasında sektöre adım atmamızdan 2011 yılında Güney forklift firmasını kurma aşamasına geldiğimiz güne kadar biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübeyi kendi işyerimizde uygulamak istedik Bölge genelinde eksikleri gözlemleyerek, müşteriye daha iyi nasıl hizmet verebiliriz  düşüncesi ile Güney forklift firmasını kurarak faaliyete başladık.

Şu anda merkez servisimizde 5 teknisyen, Sakarya bölgesinde 2 teknisyen ile servis ve kiralama hizmeti olarak lojistik, gıda ve otomotiv sektöründeki uzman ekibimizle  müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak  çalışmalarımıza devam etmekteyiz”

SEKTÖRÜN BİR OKULU OLMASI GEREKİR.

Yaşar Taşkıran, Türkiye’de forklift ve istif makinaları  satışlarının her geçen yıl arttığını buna rağmen  servis teknisyenlerinin sayısının da artış göstermediğini belirterek sektörün en büyük sorununun eleman sorunu olduğunun altını çizerek “ Yüksek teknoloji ile üretilen forkliftlerin  servisi konusunda  teknolojiyi kullanabilen  hatta yabancı dil bilen teknisyenlere büyük ihtiyaç duyulduğunu bunun çözümü olarak ta Forklift sektörünün bir okulu olmamasını işaret ederek

“İyi bir servis konusunda daima müşteri memnuniyeti odaklı, teknolojiyi en iyi  bir şekilde kullanma  ve müşterilerle anlaşılabilir bir iletişim kurulabilmesi gerektiğini, satış ve kiralama da ise müşterinin isteklerine hızlı ve net olarak cevap verilebilmesi iyi bir forklift servisinin önceliği olması gerekir.” diye konuştu.

Okunma 995 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…