All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 11 Temmuz 2018 07:23

TVH 9 Dilde Hazırlanan Yedek Parça Tedarik Katalogunu Kullanıma Sundu.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Malzeme elleçleme ve endüstriyel ekipmana yönelik parça ve aksesuarlara ait geniş ürün gamı konusunda müşterilerine genel bilgiler vermek isteyen parça tedarikçisi TVH yeni Ana Kataloğunu kullanıma sundu.

Yeni TotalSource® Ana katalogda 800’ün üzerinde sayfa bulunuyor ancak TVH’nin ürün gamında bu yayında yer alanların çok daha fazlasından meydana geliyor. TotalSource®, TVH tarafından dünyanın dört bir yanında satılan malzeme elleçleme ve endüstriyel ekipman için olan parçalar ve aksesuarlara yönelik çok fazla markadan meydana geliyor ve tüm parçaların gösterilmesi mümkün olmadığından genellikle üniversal ürünlere odaklanılıyor. Katalog 6 üniteden meydana geliyor: Kabin ve Şasi, Elektrikli ekipman, Motor, Hidrolikler, Kuleler ve Bomlar ve Aktarma ve Tahrik donanımları.

TVH’nin dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerinin ürünleri daha kolay bulması için Ana katalogda 9 dilde içindekiler tablosu ve alfabetik dizin bulunuyor. Kataloğun kendisi 7 dilde hazırlanmış: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe ve Rusça. Teknik çizimler doğru referansı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacaktır.

Dijital versiyonu TVH web sitesinde bulunmaktadır; basılı kopyası yaz sonunda sunulacaktır.

Okunma 1511 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…