All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 01 Eylül 2018 10:22

Hoppecke’den Yeni Enerji Sistemi Trak | Systemizer Dynamics

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Enerji yönetimi uzmanı Hoppecke Endüstriyel aküler, çeşitli ağır hizmet uygulamalarında önemli performans avantajları sunan yeni, düşük bakım gerektiren kurşun asitli çekiş enerjisi sistemini piyasaya sürdü.

Akü kapasitesine göre akımların yüksek olduğu uygulamalarda kullanılmak üzere yeni bir akü konsepti olan  trak | systemizer dynamics, ağır iş malzemelerinin taşınması, ormancılık, liman lojistiği, havaalanları, metaller / ağır sanayi, tarım / bahçecilik ve inşaat için ideal uygunluğa sahiptir.

Endüstriyel Kamyon sınıfındaki yeni Enerji Verimliliği gereksinimlerine uygun olan yeni sistem etkileyici güç yoğunluğu ve yüksek çevrim kararlılığına sahiptir. Düşük iç direncin sağladığı yüksek gerilim seviyesi üstün verimliliği garanti eder.

Bu özellikler, örneğin, genel yükleme sırasında hızlanma ve frenlemenin meydana geldiği sürekli yüksek performans gereksinimleri olan araçlarda özellikle önemlidir. Sistem aynı baz kapasiteye sahip PzS akülerle karşılaştırıldığında oldukça iyileştirilmiş çalışma süreleri sağlamaktadır.

Hoppecke'nin Kuzey Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Jason Howlett'in açıklamaları şu şekildedir: " Yeni trak | systemizer dynamics ürünümüz düşük bir yatırımla deşarj oranının  ≥ 0.8 x C olduğu zorlu operasyonlar için etkileyici, pratik ve bakım gerektirmeyen bir çözüm sunmaktadır.

“Yükselen sıcaklıklar, ağır hizmet uygulamalarının düşmanıdır, ancak akıllı yayılım ve konveksiyon soğutması ile birleştirilen yeni sistemimiz doğası gereği düşük olan ısı çıkarımından yararlanmaktadır. Soğutma evreleri nedeniyle herhangi bir aksama süresi olmadığından, işletmeler verimliliklerinde bir artış görmeyi bekleyebilirler. ”

Mevcut alana ve talep edilen kapasiteye bağlı olarak entegre bir yerleşik trak | systemizer dynamics menzili artırmak için opportunity charging esnekliği sunmaktadır. Sistemin mükemmel güç alımı sayesinde, kısa süreli şarj işlemleri bile kapasitede önemli gelişmeler sağlar. Pil hücreleri çeşitli konfigürasyonlarda konuşlandırılabildiğinden, sistem kompleks alanlarda kolayca kurulabilir.

Konvansiyonel PzS pillerle kıyaslandığında Hoppecke'in trak | systemizer dynamics ürünü daha az ısı üretir ve ürettiği şey verimli bir şekilde dışarı atılarak önemli verimlilik sağlar. Minimum elektrik direnci sayesinde enerji sistemi akan akımdan doğan sıcaklığı en aza indirir. Diğer bir avantaj da ısı birikimini önleyen akü sisteminin açık yapısı sayesinde sağlanan konveksiyonlu soğutmadır.

Kapalı bir ünitenin bakımı, PzS akülerin gerektirdiğinden ciddi oranda daha düşüktür ve çevresel hasar veya uygulama üzerindeki herhangi bir potansiyel etki ortadan kaldırılır. Akünün ömrü boyunca su ikmali veya sıvıların eklenmesi veya gazların alınması yoluyla elektromekanik sistemin servisinin yapılmasına gerek olmayıp, trak | systemizer dynamics serbest elektrolit içermediğinden sızdırmazdır. Sadece basit işlevsel kontroller gereklidir ve bir kamyonun planlanmış servis aralıklarında gerçekleştirilebilir.

trak | systemizer dynamics Hoppecke'nin, anahtar teslim şarj ve değiştirme istasyonları, iç ve dış mekan kullanımı için bir mobil şarj istasyonu ve raylı taşıtlar için çözümler içeren systemizer serisine yapılan en son eklemedir.

Okunma 1509 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…