All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 01 Eylül 2018 10:23

Mantracourt'un yeni kablosuz rüzgar hızı sistemi...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kablosuz rüzgar hız göstergesi (T24-DWS) ve verici modülü (T24-WSSp) içeren ezber bozan çözüm, önceden kalibre edilmiş olup, kullanımı kolay ve basit hale getirilmiştir. Mantracourt'a göre rüzgar hızlarını etkin bir şekilde izlemekte, verileri bir ekrana iletmekte ve Radyo Ekipmanı Direktifine (RED) tam uyumlu olan ürün kule vinçleri, mobil vinçler ve paletli vinçler için mükemmel bir çözümdür.

Mantracourt'ta satış ve pazarlama müdürü olan Kelly Voysey şu şekilde açıklama yaptı: “Bu yeni kit, Radyo Ekipmanı Direktifine uygun bir kablosuz rüzgar hızı çözümü talebine doğrudan yanıt olarak geliştirildi.”

Sistem, sadece kablosuz rüzgar hızı verici modülü ile kullanıma yönelik yüzey montaj ekran modülü ile yüksek doğrulukta ölçüm sağlamakta, çeşitli kaldırma ve taşıma uygulamalarında rüzgar hızlarını izlemek için hızlı ve etkili bir çözüm sunmaktadır ve olağanüstü pil ömrüne sahiptir.

Voysey şu şekilde devam etti: “Mümkün olduğunca uzun süre kesintisiz ve güvenilir şekilde çalışan bir sistem geliştirmek için çok çalıştık. Yeni kit, sürekli olarak kullanıldığında 12 aydan fazla pil ömrü (2 standart alkali D Hücre kullanarak) sağlayabilir. ”

Kabin içi gösterge, rüzgar hızı sensörünün iletim hızında (kutunun dışında bir saniyede bir kez) güncellenen ortalama yalpalama rüzgar hızını gösterir.

Bu arada, isteğe bağlı bir arka ışığı olan ekran, m/s ve mil/saat arasında değiştirilebilir. Rüzgar hızlarını 5mph ile 125mph arasında ölçebilir.

Kelly şu şekilde ekledi: “Müşterilerimiz için faydalı olduğundan emin olduğumuz bir başka özellik ise, harici ekipmanı kontrol etmek için farklı tetikleme noktalarına göre yapılandırılabilen dahili zil ve röledir. Örneğin, alarm rüzgâr hızları tayin edilmiş bir sınırın üzerine çıktığında, sinyal sesi verecek ve kullanıcıları uyaracak bir sireni tetikleyecek şekilde ayarlanabilir.

T24-WSSp, sensörün daima dik konumda kalmasını sağlamak için döner tasarıma sahip hareketli kollara monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Sahadaki pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için aktarımlar arasında düşük güç modu kullanır ve sınıfında lider olan 800 metreye (2.600ft) kadar kablosuz kapsama alanı sunar.

Ekran modülüne harici olarak güç verilmektedir ve 3m kablo ve bilyeli mafsallı kabin/duvar montaj aparatıyla ile birlikte gelir. Yüksek kalitedeki 3-taşlı rotor anemometresi, m/s ve mph cinsinden ölçümler sağlar ve T24 modüler telemetri sisteminin bir parçasını oluşturmakta olup, T24-WSSp tarafından iletilen veriler birden fazla T24 ekranın yanı sıra analog çıkışlar, röle modülleri ve bilgisayar arayüzleri tarafından alınabilir.

Voysey şu şekilde devam etti: “Bu yeni sensör ve ekran ile müşterilerimiz için tüm kutuları işaretlemeyi hedefledik. Basit, kolay ve kullanıma hazır bir çözüm olmakla birlikte T24 baz istasyonunun kullanımıyla birlikte şayet müşteri tarafından gerekli görülürse ek yapılandırma da yapılabilmektedir.

Okunma 1535 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…