All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 01 Eylül 2018 10:24

The Battery Show 2018

Öğeyi Oyla
(0 oy)

The Battery Show 2018 11 -13 Eylül Tarihleri Arasında Gerçekleşecek

Kuzey Amerika'nın en büyük ileri akü teknolojisi etkinliği olan Battery Show bu yılki etkinliğin açılış konuşmacılarının Ambri Inc.'nin kurucu ortağı ve MIT Malzeme Bilimi Mühendisliği Bölümünde Malzeme Kimyası profesörü olan Dr. Donald R. Sadoway ve Elektrikli Araç Savunucusu ve Danışmanı Chelsea Sexton olacağını duyurdu. Sadoway, sıvı metal aküyle ilgili çığır açan çalışmalarını tartışırken, Sexton EV (elektrikli araç) başarısı için en çok gözden kaçırılan faktörlere odaklanacaktır. Electric & Hybrid Vehicle Technology Expo (Elektrikli ve Hibrit Araç Teknolojileri Fuarı) ve Critical Power Expo ile birlikte gerçekleştirilen Battery Show, 11-13 Eylül tarihleri arasında Novi, MI'de bulunan Suburban Collection Showplace'de gerçekleşecektir.

"Katılımcılarımıza akü endüstrisindeki mevcut araştırmalar ile elektrikli araç devrimindeki son nokta hakkında ilk elden bilgi vermek üzere Dr. Donald R. Sadoway ve Chelsea Sexton'ın bu yılın açılış konuşmacıları olmasından büyük heyecan duymaktayız" şeklinde açıklama yapan Battery Show Marka Müdürü John Lewinski, "Bu alanda halihazırda yaşanan çeşitli yenilikleri sergileme misyonumuz, katılımcıları ve işletmelerini etkileyen en güncel ve en üst düzey programı sürekli olarak sürdürmemiz konusunda bizi teşvik ediyor." diye devam etti.

 

8.000'den fazla kalifiye katılımcının yer aldığı ve sektörde önde gelen 600'ün üzerinde tedarikçiye ev sahipliği yapan Battery Show, Electric & Hybrid Vehicle Technology Expo and Critical Power Expo, otomotiv, taşınabilir elektronikler, tıbbi ve sabit enerji depolama sektörler için gelişen en ileri akü teknolojisini sergileyecektir. Sadoway ve Sexton'un sunumları, bu yılki etkinlikte, ileri düzey akü üretimi, elektrikli ve hibrid araç aktarma organları teknolojisi ve kritik güç uygulamalarına odaklanan derinlemesine eğitim konferanslarını da içeren sağlam programı tamamlamaktadır.

Dr. Donald R. Sadoway Hakkında:

Sadoway, Malzeme Bilimi Mühendisliği Bölümünde Malzeme Kimyası John F. Elliott Profesörü olarak görev yaparken hem sıvı metal aküyü hem de erimiş oksit elektrolizi keşfederek yapmış olduğu çığır açan çalışmasıyla bilinmektedir. Sadoway, aynı zamanda, grid ölçeğinde enerji depolama için sıvı metal akü teknolojisini ticarileştiren Ambri Inc. (eski adıyla Liquid Metal Battery Corporation) 'nin kurucu ortağıdır. Ambri ile çalışmalarına ek olarak, metallerin üretimi için erimiş oksit elektrolizini ticarileştiren Boston Metal'in (eski adı Boston Electrometallurgical Corp.) kurucu ortağıdır.

Sadoway'ın sunum konusu olan Enerji Depolamada Büyük Yenilik, MIT laboratuvarında sıvı metal akü üzerine yapılan çalışmalara odaklanmaktadır.

Açılış konuşması 11 Eylül Salı günü 09:00- 09:45 arasında gerçekleşecektir.

Chelsea Sexton hakkında:

Elektrikli Araç Savunucusu ve Danışmanı Chelsea Sexton ürün geliştirme, pazara giriş stratejisi, kamu politikası, altyapı, pazarlama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, gelişmiş taşımacılık ve ilgili teknolojinin konuşlandırılması alanında benzersiz bir uzmanlık bilgisine sahiptir. VantagePoint Capital Partners'ın cleantech uygulamasının Kıdemli Danışmanı olarak şirketin ulaşımla-ilgili yatırım önceliklerinin yönlendirilmesine, en önemlisi Tesla Motors hisselerinin erken satın alınmasına, yardımcı olmuştur. Sexton aynı zamanda ABD'nin en büyük tüketici odaklı elektrikli motor savunucusu grubu olan Plug In America'nın kurucu ortağıdır ve birkaç yıldan beri Yönetici Müdür olarak görev yapmaktadır.

Sexton'un sunum konusu olan, EV'nin Benimsenmesinde Zirve Noktasına Doğru Gidiş, piyasa, politika, altyapı sorunları ve yardımcı teknolojilerin rolü de dahil olmak üzere EV başarısı için en çok göz ardı edilen faktörlere derinlemesine ele almaktadır.

Açılış konuşması 12 Eylül Çarşamba günü 9:45- 10:30 arasında gerçekleşecektir.

6. World Smart Energy Week OSAKA 26-28 Eylül Tarihleri Arasında Yapılacak

World Smart Energy Week OSAKA fuarının 360 katılımcı ve 20.000 ziyaretçi ile 26-28 Eylülü 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

World Smart Energy Week Tokyo ve Osaka'da olmak üzere yılda iki defa yapılmaktadır. Fuar, dünyanın önde gelen akıllı ve yenilenebilir enerji fuarı olup, fotovoltaik, şarj edilebilir pil, hidrojen ve yakıt hücresi, akıllı şebeke vb. alanlarda uzmanlaşmış 8 fuardan oluşmaktadır.

========================================================

   Ziyaretçi Davetiye Talebi (ÜCRETSİZ)

     >> https://www.wsew.jp/en/kansai/inv/m/?vmag=0815en

========================================================

Okunma 1914 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…