All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 01 Eylül 2018 10:25

Yeni Cat® 1.4-2.0 tonluk 48V elektrikli forklift: otomatik seçim

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cat® Lift Trucks 1.4 ila 2.0 tonluk yeni 48V elektrikli eş ağırlıklı forkliftlerini dar alanlarda çevik performans için otomatik seçenek olarak tanımladı. Kompakt, yüksek manevra kabiliyetine ve akıllı kontrol sistemlerine sahip olan forkliftlerin davranışları, sürücülerin istek ve ihtiyaçlarına otomatik olarak adapte olur.

Sürücüye göre ayarlanmış

En son elektronik denetleyicileri ve sensörleri, yazılımı ve çoklu algoritmaları kullanan, Cat EP14-20A (C)N(T), sürüş ve yük taşımasını daha kolay, daha sabit, daha güvenli ve daha rahat hale getirir. Sürücüler makinenin tamamen kendilerine göre olduğunu düşündüklerinden mutlu, kendinden emin ve son derece üretkendirler. Bu sürüş deneyiminin merkezinde, Cat Duyarlı Tahrik Sistemi (RDS) bulunur. Pedal hareketinin hızındaki değişiklikleri izlemek ve anında tepki veren RDS sürekli olarak performans parametrelerini ayarlar, böylece başlangıç ​​ve duruşlar dahil tüm eylemler sorunsuz bir şekilde kontrol edilir.

 

Optimize edilmiş direksiyon

Başka bir sistem sürüş hızına göre direksiyonun tepkisini sürekli olarak ayarlar. Hızlı hareket ederken sürücü tarafından sürekli düzeltme ihtiyacını ortadan kaldırır. Yavaş manevra yaparken, dönüş anlık ve zahmetsiz hale gelir. Gelişmiş eğri kontrolü, sürücülerin herhangi bir durumda en hızlı viraj alma hızını elde etmelerini sağlar. Aynı zamanda yüksek hızlı dönüşlerden sonra forkliftin devrilmesine ve karşı ağırlığın "yalpalamasına" direnç gösterir. "4 çekişli" çifte tahrik sayesinde manevra kabiliyeti maksimize edilmiştir. Forklift, a + 100 ° dönebilen arka aksı sayesinde, önce geri itmeye gerek kalmadan yanlara doğru sürülebilir. 360° direksiyon seçeneği, forkliftlerin duraklama yapmadan dönmesine ve ters yöne (180°) bakmasına olanak tanır.

Akıllı hidrolikler

Yük algılamalı hidrolik sistem, hassas kontrolü sağlamak için otomatik olarak ağırlık ayarını yapar. Aynı anda iki veya daha fazla hidrolik işlev için parmak ucu kontrolleri kullanıldığında, elektronik dengeleme özelliği tüm direk hareketlerinin tutarlı olmasını sağlar.

Yalpalamayı, burulmayı ve gürültüyü azaltmak için güçlü direk tasarımı ve çeşitli kontrol sistemleriyle birleştirilmiş düşük sürtünmeli yandan kaydırma. Pasif yalpa kontrolü, otomatik park frenini asansörler sırasında açık tutar, böylece direk yalpa enerjisi şasi tarafından emilebilir. Forklift ivme ve hidrolik performans, kaldırma mekanizmalarında standart olarak 3,5 metreden itibaren ya da sabit, kontrollü kullanım için yaklaşık 2 metrelik bir seçenek olarak otomatik şekilde sınırlandırılır.

Mükemmel konumlandırma

Koltuk ve direksiyon kolonu ayarı için alışılmadık geniş alan her kullanıcı için mükemmel bir sürüş pozisyonu sağlar. Yüksek görüş sağlayan tasarım ile birlikte, kaykılmaya gerek kalmadan ileri, aşağı ve yana doğru net bir görüş sunar. İlgi çekici ergonomik gelişmeler arasında direksiyon simidi düğmesi için bir senkronizasyon sistemi bulunmaktadır. Bu sistem, forkliftin her kalkışında tekerlek sonuna kadar zorlanmış olsa bile forklifti doğru pozisyon olan saat 8 pozisyonuna getirmektedir.

Uygulama eşleştirmesi

3 tekerlekli (T) ve 4 tekerlekli model yelpazesi, 1.4, 1.6, 1.8 ve 2.0 ton kapasite ve kompakt (C) ve standart şasi arasında seçim imkanı sunmaktadır. Belirli uygulamalar için isteğe bağlı özelliklerin uzun bir listesi mevcuttur. Konteynerler, kamyonlar, drive-in raf sistemleri ve diğer sıkışık, hızlı tempolu ortamlarda verimli kullanım için ideal olan forkliftler ayrıca sert, ıslak, kirli veya tozlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir.

Okunma 1630 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…