All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 09 Kasım 2018 09:51

Mitsubishi VELIA EX Modelini Geliştirdi.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mitsubishi, yeni orta-yüksek seviye sipariş toplayıcı serisi olan yeni VELiA EX modelini geliştirdi.

Zamandan ve paradan tasarruf ederken verimi tetiklemek için tasarlanan VELiA EX, Mitsubishi'nin iddia ettiğine göre rakipsiz 12 m pik yüksekliği ve 1250 kg kapasite sunan 48 voltluk ağır hizmet modeli içermektedir.

Her Mitsubishi sipariş toplayıcısı gibi, VELiA EX de şirketin açıklamasına göre operatörleri ve işverenleri etkileyen standart olarak mevcut önemli özelliklerden faydalanmaktadır.

Geniş girişi ve sadece 215 mm'lik son derece düşük basamak yüksekliğiyle kelimenin tam anlamıyla zahmetsiz bir erişim sunmayı amaçlamaktadır. Kolaylıkla kavranan tutamaçları, platforma girerken / çıkarken ek güvenlik sunar. Kayma ve düşme riskini en aza indirmek için tasarımcılar aleti super-grip bir malzeme ile kaplamıştır.

VELiA EX'in Operatör Varlığı Sensörü (OPS) sayesinde daha fazla koruma sunulmaktadır. Platformda bulunması, yaygın bir takılma tehlikesi olan emniyet şalteri gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. OPS geniş bir alanı kapsadığından, operatörlerin kabin içinde hareket özgürlüğü sağlanmış olup, bu sayede yorgunluk ve gecikme riskini azaltılmıştır.

Görünürlük, güvenli ve verimli ürün toplamada önemli bir rol oynamaktadır. Bunun farkına varan Mitsubishi tasarımcıları, operatörün görüş alanını maksimize etmenin yeni yollarını aramıştır.

Bu çalışmanın sonucunda MaxVision direk ve baş üstü muhafazası geliştirilmiştir. Açık görüşlü ön paneller ve çatı sayesinde hassas, hasarsız operasyonlar için VELIA EX'in görünürlüğü artmaktadır.

VELiA EX'in güçlü AC motoru, tam yüklendiğinde bile yüksek sürüş hızı ve hızlanma sağlar.

ECO modu, işverenlerin, makinenin performansını etkilemeden, enerji tüketimini yüzde 12 oranında azaltmalarını sağlamaktadır.

Japon üreticiye göre, orta-yüksek seviyeli sipariş toplayıcının çalışması çok problemsiz, sessiz ve kontrollü olduğundan, VELiA EX sahipleri uzatılmış mil uzunluğundan ve düşük bakım gereksinimlerinden istifade etmektedir

Okunma 1336 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…