All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 09 Kasım 2018 09:52

Ağır Hizmete Uygun Çevre Savaşçısı TCM

Öğeyi Oyla
(0 oy)

TCM, dayanıklı ve güçlü model seçenekleriyle hem enerji tasarruflu hem de çevreye uyumlu güç üniteleri sunduğu FD60-100 serisinin yeniden girişiyle ağır hizmet forklift pazarında hak iddia ediyor. Yöneticiler, bunun işletmelerin taviz vermesi gerekmediği, ancak operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için gerçek bir çözüm seçeneğine sahip oldukları anlamına geldiğini iddia ediyor.

Yeni versiyonlarda tamamen CE uyumlu ve etkileyici yakıt tasarrufu sunduğunu iddia eden tamamen yeniden yapılandırılmış bir Kubota Euro Stage 1V motor ve egzoz sistemine bulunmaktadır. TCM mühendisleri, 7 tonluk 55kW motorda % 20'ye ve daha büyük 81 kW'lık forkliftte % 5'e varan (önceki modellerine kıyasla) oranda yakıt tasarrufu sağlandığını gösteren yakıt tasarrufu karşılaştırma testlerini tamamladı. Yakıt verimliliğini daha da artırmak için FD 60-100 serisinde ECO modu bulunmaktadır. Bu özellik emisyonları, gürültü seviyelerini ve yakıt tüketimini daha da düşürmektedir. Bu modda çalışıldığında aracın çalışma performansından ödün vermeden olası % 11'lik bir yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Ürün yelpazesi aynı zamanda 55 kW güçte motora ve 6 veya 7 tonluk yükleme kapasitesi olan iki adet yeni “daha ​​hafif hizmete uygun” forklift içermektedir. Genel operasyonel verimlilik, ekonomi ve değer açısından karşılaştırılabilir rakip forkliftlerden daha iyi performans gösterdiğini iddia eden bu forklfit zorlu görevler için ideal bir seçim haline gelirken daha düşük işletme maliyetlerinden istifade etmeye devam etmektedir.

Tüm yeni forkliftler maksimum iş yeri performansı ve verimliliği için gelişmiş güvenlik, sürücü konforu, bakım ve yönetim gözetimi özellikleri ile donatılmıştır. Yerleşik bir tanılama menüsü, öz-sınama ve raporlama işlevini entegre etmektedir. Bu fonksiyon forkliftin kontrol altında tutulmasına yardımcı olmakta ve bakım ihtiyacında veya problem çözme amaçlı müdahale gerektiğinde uyarı vermektedir.

Daha yoğun operasyonel görevler için TCM, temiz hava teknolojisiyle donatılmış ve son derece düşük egzoz emisyonu değeri olan 6, 7, 8 ve 10 ton kaldırma kapasitesi seçeneklerine sahip yeni 81kW çıkış güçlü Kubota motorlu forkliftini tanıttı.

DOC (dizel oksidasyon katalizörü), DPF (dizel partikül filtresi) ve SCR (seçici katalitik indirgeme) kombinasyonu kullanılarak egzoz emisyonları önemli ölçüde azaltılmıştır. Dizel emisyonlarını önemli ölçüde azaltarak esas kazanımlar daha temiz hava, çevre etkisi ve halk sağlı alanında sağlanmıştır.

Okunma 1491 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…