All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 08 Ocak 2019 06:26

Forklift Servisleri Halkasına Ankara’dan bir firma daha eklendi.

Öğeyi Oyla
(43 oy)

Çağlar Tekinbaş, MRC forklift Firmasını Faaliyete Geçirdi.

2008-2011 Yılları arasında Komatsu forkliftlerin Ankara Bölge yetkili servisi Galen Grupta 2011-2018 yılları arasında Hyster forkliftin Türkiye distribütörü TSM Global A.Ş firmasında satış yetkilisi olarak görev yapan Çağlar Tekinbaş, Ankara’da MRC forklift firmasını kurarak çalışmalarına başladı.

Birçok kişi kendi işini kurmak ister ancak ilk adımın ne olacağını veya nasıl başlamaları gerektiği konusunda tereddüt yaşayabilirler. Bir diğer konu ise iş kurmak için doğru bir zamanın olup olmadığı sorunmalıdır. Ancak iş kurmak veya bir fikri hayata sokmak için yanlış zaman diye bir şey yoktur.” diye konuşan Tekinbaş,

“Ekonominin iyi olduğu dönemlerde genellikle kurulan işlerin daha çok talep göreceği ve başarılı olacağı düşünülür. Çünkü insanların harcayacak isteği ve yeterli parası vardır. Bu kısmen doğru olsa da ekonomik kriz zamanları da kendi içinde fırsatlar barındırır. Eğer dersinize iyi çalışırsanız ve sektöre hakim olursanız, ekonomik zorlukları da bir fırsata çevirerek kendi işinizi kurabilirsiniz. Bende Doğru zamanı yakaladığımı düşünerek MRC İş Makinaları firmasını kurduk.” dedi.

Uzman Ekip İş Başında

Kurduğu MRC forklift firmasında servis konusunda sektörün deneyimli isimlerini MRC forklift firması çatısı altında toplamayı başardıklarının altını çizen Tekinbaş, sözlerine şöyle devam etti. “ Firma olarak her marka ve model sıfır ve 2 el forklift satışları,motor bakımları ve revizyon işlemleri,periyodik bakımlar,yedek parçalarının temini ve satışı, ayrıca iş makineleri yedek parçaları ve ekipmanlarının satışı konusunda faaliyet göstereceklerini ifade etti.

Sektörde Kalıcı Olmayı Hedefledik

Tekinbaş, Bu yıl faaliyete başladığımız için firmamızın ileriki yıllarda sektörde kendine iyi bir yer edinerek müşterilerine güven veren ve hızlı çözüm üretebilen kalıcı bir firma olmayı hedeflemekteyiz” diye konuştu.

Okunma 1352 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…