All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 08 Ocak 2019 06:27

Kaliteli Hizmette 34 Yıllık Tecrübe Standard İstif Makinaları

Öğeyi Oyla
(0 oy)

1985 yılında Hasan Işıkbaş tarafından 4.Levent’te küçük bir atölyede forklift ve İstif makinaları konusunda servis hizmetleri vermeye başlayan Standard İstif makinaları firması 1998 yılında İstanbul Organize Sanayi Bölgesinde mülkiyeti kendilerine ait olan işyerlerinde çalışmaya devam ediyor.

Hasan Işıkbaş’ın 1997 yılına kadar başında bulunduğu firma yönetimini oğluna devretmesiyle firmada Genel Müdür olarak yönetimin başına geçen Fırat Işıkbaş çalışma alanlarını “Dizel ve akülü forkliftler,akülü manuel ve yarı manuel İstif makinaları ve transpaletlere servis hizmetleri, konusunda 33 yıllık geçmişe sahip bir firmayız. Ayrıca özel imalat transpaletler, bobin taşıma, istifleme, yük asansörlerini de faaliyet alanımıza eklemiş bulunmaktayız.” diye özetledi.

Işıkbaş, “Mülkiyeti kendimize ait 550 metrekare kapalı alanı olan işyerimiz ISO hizmet yeterlilik Kalite belgesine sahip olup tüm persenelimiz iş güvenliği eğitimleri almış ve operatörlük belgesine sahip, konusunda uzman 15 kişilik bir ekipten oluşturulmuştur. Firmamızda müşteri ihtiyaçlarına yeterinde cevap verebilecek yedek parça stoğumuz bulunmakta olup her biri tam donanımlı 4 servis aracımızla 7/24 değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.” diye konuştu

Daima müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren aktif bir anlayışla çalışmayı prensip edinmiş olan firma olduklarının altını çizen Fırat Işıkbaş, “ Hızlı ve dürüst çalışarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımaya büyük gayret gösteriyoruz kısaca yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Okunma 1065 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…