All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:32

Curtiss-Wright, yeni DEVRİLME SENSÖRÜNÜ piyasaya sürdü

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Curtiss-Wright'ın Endüstriyel bölümü, dinamik uygulamalarda optimal performans, güvenlik ve maliyet kombinasyonu sunan ve mobil yükselen çalışma platformları dahil olmak üzere yol üstü ve dışı endüstriyel araç uygulamalarına yönelik yalpa ve devrilme tespitine yönelik ideal bir hale çözüm sunan, çift eksenli, titreşim dirençli devrilme sensörü olan VTS2021'in piyasaya sürüldüğünü açıkladı.

Bu en son yenilik, titreşim ve araç hareketinin neden olduğu rahatsızlıkları filtrelemek için IMU teknolojisini ve hızlı etkili yazılım algoritmalarını kullanmaktadır. Bu, genellikle yoğun olarak sönümlü, geleneksel algılama yöntemleriyle ilişkili ölçüm gecikmeleri olmadan çıkış kararlılığı sağlamaktadır.

VTS2021'in her ölçüm ekseni, doğru çalışmayı sağlamak için sürekli olarak karşılaştırma yapan iki algılama elemanına sahiptir. Bir hata tespit edilirse, güvenli bir çalışma durumunun alınmasını sağlamak için durumu ana bilgisayar elektronik bileşenlerine iletilir. Ek olarak, her çıkış sinyali, termal sıcaklık kaymasını hesaba katarak, çalışma sıcaklığı aralığında doğruluk sağlayacak şekilde kalibre edilir.

VTS2021 devrilme sensörünün ek özellikleri ve avantajları şunlardır:

• 12V ve 24Vdc araç sistemlerinde kullanım için 6-48Vdc güç kaynağıyla çalışma

• Baud ve kare hızları seçenekleriyle SAE J1939 CANbus çıkışı

• -40 ° C ila + 85 ° C çalışma aralığında termal olarak dengelenmiş çıkışlar

• IP67 sınıf koruma (eşleştirilmiş konnektörlü) dış ortamlarda koruma sağlar

• Hızlı ve kolay kurulum için entegre, 4 pimli Deutsch DT04 uyumlu konektör

•> 385 Yıllık MTTFd

Satışla ilgili sorularınız için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir..

Okunma 1029 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…