All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:33

Clark S25 LPG’li Forklift IFOY ödülüne aday

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Forklift üreticisi Clark, ilkbahar sonunda düzenlenecek olan 2019 IFOY Ödülleri için nihai kısa listede gösterilmesiyle ilgili yanıt verdi. Şirketin açıklaması şu şekildeydi:

“S Serisi, süper elastik veya pnömatik lastikli S20-35 dizel ve LPG forkliftlerden ve tampon lastikli S20C-32C LPG forkliftlerden oluşmaktadır. 2 ila 3,5 ton yük kapasitelerine sahip forkliftler, sanayi, ticaret ve dağıtımdaki zorlayıcı çok vardiyalı uygulamalarda olduğu gibi yüksek taşıma performans ve kullanılabilirliğin belirleyici olduğu yerlerde ilk tercihtir.

Kanıtlanmış sistem bileşenlerine ek olarak, Clark S Serisi aktif güvenlik sistemlerini ve yeni akıllı bilgi sistemini ilk defa kullanmaktadır. Ayrıca, sürücü kabini tamamen yeniden tasarlanmıştır. Operatörler, en düşük işletme maliyetleriyle (TCO) en zorlu çalışma koşullarında bile güvenilir ve güvenli çalışmayı garanti eden bu serideki  dayanıklı forkliftlerden fayda sağlamaktadır. Sürücüler, tüm vardiya boyunca yorulmadan çalışmayı sağlayan önemli ölçüde iyileştirilmiş bir konfor bekleyebilir. Clark'ın hedefi, forklift kullanırken güvenlik ve verimliliği arttırırken, çok iyi bir fiyat-performans oranını sağlamanın yanında malzeme bakım maliyetlerini de düşürmektir. IFOY Ödülü'ne aday gösterilen forklift, 2,5 tonluk taşıma kapasitesine sahip S Serisi 20-35 modeli altındaki S25 gazlı forkliftir. ”

IFOY Ödülleri Mart ayı başlarında değerlendirilecek olup nihai karar Nisan sonunda Viyana'nın Hofburg Sarayı'nda yapılacak olan finalle ilan edilecektir.

Okunma 993 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…