All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:33

GenieGrips Kayma, Taşma ve Dengesiz 0lma Rizkini Azaltıyor.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Forklift yüklerinin çatallardan kayma veya taşıma sırasında dengesiz olma riskini en aza indirmeye yardımcı olmak için, uzmanlardan oluşan bir ekip GenieGrips® Matları, Kapakları ve Yastıkları geliştirmiştir.

GenieGrips®, kendini dünyaya etkin forklift güvenliği ürünleri sağlamaya adamış Avustralyalı bir aile şirketidir.

Şirket, GenieGrips® kullanmanın, forklift yüklerini taşımak için güvenli, güvenli ve verimli bir yol sağladığını, ürününüze zarar gelme ve çalışanlarınızın zarar görme riskini en aza indirdiğini iddia etmektedir. GenieGrips®'in geçen yıl LogiMAT'ta Avrupa'ya başarılı bir şekilde tanıtılmasının ardından, Genie'nin elinde bu sefer de Avrupa pazarına tanıtılabilecek bir yenilik mevcut: GenieGrips® Yükleme Aynaları. Bu aynalar sürücülerin görüş alanlarındaki kritik kör noktaları ortadan kaldırarak forkliftlere net bir görüş sağlamakta, böylece kazaları, yaralanmaları ve mal hasarlarını azaltmaktadır. Direklere kolayca monte edilebilen aynalar, kamera sistemlerine göre daha güvenilir, daha kolay kullanımlı ve daha sağlam olup, tıpkı araba sistemlerinde olduğu gibi sadece ileriye bakarak, daha büyük, sezgisel bir görüş alanı sağlamaktadır.

Okunma 1051 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…