All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:35

Bonfiglioli, LogiMAT'ta Elektrikli Tahrik Birimlerini Sergiledi.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

İtalyan tahrik birimi uzmanı Bonfiglioli, 19-21 Şubat 2019 tarihleri arasında Stuttgart'ta düzenlenecek Logimat'ta 9. Salon F65 numaralı stantta yerini alarak yeni IoT sistem çözümleriyle birlikte modern intralogistics işlemlerine yönelik elektrikli tahrik birimlerinin ürün özelliklerini sundu.

Bonfiglioli, hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına yönelik Sınıf 1 endüstriyel forkliftler için uygun olan 600 F serisi ile entegre, yüksek performanslı elektrik motorları ve düşük bakım gerektiren fren sistemlerine sahip yüksek verimli, düşük gürültülü planet akslar ve tahrik birimleri sağlayabilmektedir. Bunlarla ilgili yaygın uygulamalar arasında 3 ve 4 tekerlekli denge ağırlıklı endüstriyel zemin kamyonları, belden kırmalı endüstriyel zemin kamyonları ve havaalanı yer ekipmanları yer almaktadır. Kompakt, ancak yine de çok sağlam olan 600F-E tahrik birimleri, 9 ila 28 kW'lık nominal çıkışlarda maksimum 3000 ila 18000 Nm tork sağlamaktadır. Tahrik üniteleri 1,6 ila 9 ton arasında kaldırma kapasitesine sahip CB taşıyıcılara ve 20 km / s'ye ulaşan hızlarla 6000 ila 25000 kg çekme kapasiteye sahip GSE araçlarına uygundur.

Bonfiglioli ayrıca, tipik olarak 3 ve 4 tekerlekli denge ağırlıklı forkliftlerin arkasında kullanılan 601W0E model avare direksiyon sistemleri sunmaktadır. İki tekerlekli araçlar için dingil birimleri veya direksiyon birimleri olarak da tasarlanabilirler. Seçilen modele bağlı olarak, direksiyon üniteleri entegre titreşim emiciler le donatılmıştır ve tutma cihazlarını desteklemek için kullanılmaktadır. Direksiyon fonksiyonları elektrikli veya hidrolik olarak işlev görebildiğinden geniş bir direksiyon açısı sağlamaktadır. Bu sayede endüstriyel zemin kamyonunun direksiyon yarıçapının minimumda tutulmasını sağlanarak böylece dar koridorlar kolayca aşılabilir.

 

Okunma 1101 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…