All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:36

KAUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİNE ODAKLANIYOR

Öğeyi Oyla
(0 oy)

KAUP GmbH & Co. KG (KAUP), 19-21 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak 17. LogiMAT fuarında yer aldı.

Aschaffenburglu makine üreticisi, bu etkinliğe özel olarak Stuttgart'a geniş bir aksesuar yelpazesi getirmiyor. Bunun yerine forklift ataşmanlarının tüm yönleriyle ilgili tartışmalar, fikir alışverişi ve danışmanlık konularında odaklanılacak. "Bu sefer genel olarak ataşmanların her yönüyle ilgili bilgimize ve danışmanlık uzmanlığımıza odaklanmak istiyoruz" diyen KAUP Genel Müdürü Holger Kaup, fuar katılımının arkasındaki sırrı bu şekilde açıkladı. “Bunun için her bir model ailesinden bir örneği sergilememiz gerekmiyor,” şeklinde devam eden Holger Kaup, “zira kişisel iletişim dijitalleşme zamanlarında da önemlidir” dedi.

KAUP ataşmanları için "Akıllı" aksesuarlar

KAUP elbette "Uluslararası Lojistik Çözümleri ve Süreç Yönetimi Fuarı'nda" ataşmanları da sergiledi Stuttgart'ta T180CT teleskopik çatallar ve T458B döner rulo kıskacı da sergilendi. Bu araçlardan yana seçim yapıldı zira söz konusu araçlarda yeni yıl için tam zamanında gelen yeni "akıllı" özellikler yer almaktadır. Örneğin, teleskopik çatal, derinlik algılama olarak da bilinen bir uzunluk ölçüm fonksiyonu ile donatılabilir. Bu, kokpitteki forklift sürücüsüne teleskopik çatallarının tam olarak ne kadar uzatıldığını göstermektedir. Bu da, kaza riskini azaltmaktadır.

Ayrıca döner bobin kıskacında 'akıllı' özellikler ilk bakışta keşfedilemez. Tüm bobin kıskaçlarında bu özellik modüler döner şanzımanın ortasındaki gümüş kutuda gizlidir. Bireysel kontrol modülleri ile, örneğin, basınçlandırma valfleri, kıskacın kolları birbiri ardına kapanacak ve aynı anda kapanmayacak şekilde ayarlanabilir. Çok sayıda başka olasılık da öngörülebilmektedir. Bir başka yeni gelişme olan bobin kıskacı kuvvet ölçme aygıtı da bobin kıskaçlarını "akıllı" hale getirmektedir. Bu aksesuar bobin kıskaçlarının tam sıkıştırma kuvvetlerini ölçmekte ve doğru sıkıştırma kuvvetini seçerek taşınan ürünlere zarar gelmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Olumlu yan etki: Ölçümlerin entegre dokümantasyonu, taşınan malların hangi sıkma kuvveti ile taşındığı konusunda bir anlaşmazlık olması durumunda netliği sağlamaktadır.

Okunma 1103 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…