All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:37

Jungheinrich'ten Yeni Soğuk Depo Yüksek Raf İstifleyici

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Jungheinrich UK, yeni Soğuk Depo Yüksek Raf İstifleyicinin piyasaya sürülmesiyle çok dar koridorlara yönelik ödüllü EKX serisi forkliftlerini soğuk hava depolarını kapsayacak şekilde genişletti.

Çok Dar Koridor (VNA) alanında pazar lideri olarak edindiği yılların deneyiminden faydalanan Jungheinrich'in EKX  Soğuk Depo Yüksek Raf İstifleyicisi -2 ° C ile -28 ° C arasındaki sıcaklıklarda olağanüstü verim performansı ve maksimum verimlilik sunmaktadır.

Enerji tüketimi sınıfındaki en düşük seviyededir. EKX Soğuk Depo Yüksek Raf İstifleyici, rotoru çalıştırmak için enerji gerektirmeyen, yeni, genişletilmiş 86,8 kW batarya kapasitesine ve senkron motor teknolojisine sahiptir. Bunun sonucunda standart bir asenkron motora kıyasla ısı birikiminde azalma ve verimlilikte yüzde 15'e varan bir artış elde edilmektedir. En son enerji geri kazanım inovasyonuyla birleştirilmiş İstifleyici, normal işletme koşullarında tek bir akü şarjı ile iki vardiya için kullanılabilmekte olup, her bir soğuk hava deposu uygulamasının kendine özgü gereksinimlerini karşılamak için çeşitli pil şarj seçenekleri de sunmaktadır.

Yük kapasitesi 100 kg'den 1300 kg'ye çıkarılırken, soğukta tamamen dayanıklı akıllı yüksek gerilimli çelik konstrüksiyonunuyla kaldırma hızları sıra 0,6 m/s'ye ve sürül hızları 0,5 m / s'ye çıkarılmıştır. Ana bileşenler düşük sıcaklıktaki çelikten imal edilmiş olup, hidrolik yağı, yapışma önleyici katkı madde içeren düşük viskoziteli tiptir ve kabinde iki katlı bir polikarbonat ekran penceresi bulunmaktadır.

İçeride, iş istasyonu tamamen izole edilmiş olup, çift kademeli bir ısıtıcı ile ısınma sağlanmaktadır. Toz filtreli temiz hava beslemesi ve kısmi ön cam penceresi ısıtmasıyla tamamlanan İstifleyici, zorlu soğuk hava deposu ortamında uzun süre güvenli ve konforlu çalışmayı optimize eder.

Jungheinrich İngiltere  Lojistik Sistemleri Direktörü Steve Richmond'un  yorumu şu şekildedir: “Jungheinrich EKX serisi, uzun yıllardır VNA kamyonlarının endüstri standardı olmuştur ve bu serinin avantajlarını ve faydalarını soğuk hava deposu alanına taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, en zorlu malzeme taşıma uygulamalarından birisidir ve bu nedenle Jungheinrich EKX Soğuk Depo Yüksek Raf İstifleyici, EKX performansını ve rakipsiz verimliliğini sergilerken, operatörler için tam güvenlik ve rahatlık sağlamak için titizlikle tasarlanmıştır. ”

Okunma 1139 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…