All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:39

Samsun’da Yeni Bir Servis KARADENİZ FORKLİFT

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Karyer-Tatmak A.Ş’nin Türkiye Distribütörü olduğu HELİ forklift ve İstif Makinalarının Karadeniz bölgesinde yetkili servis hizmetlerini Samsun’da faaliyet gösteren Karadeniz forklift firması üstlendi.

Kenan Yıldız tarafından kurulan firma, Karyer-Tatmak’A.Ş’nin Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Heli forklift ve İstif makinalarını servis hizmetlerini başta Samsun ili olmak üzere tüm Karadeniz şeridinde

Gerçekleştirecek. Kenan Yıldız, bu yeni oluşumla ilgili olarak şöyle konuştu.

“1983 yılı Ağrı ili doğumluyum 1996 yılından beri Otomotiv sektöründe çalışmaktaydım 2005-2018 yılları içerisinde Doğubayazıt Belediyesinde kademe baş ustası olarak görev yaptım 2018 yılı başlarında ise Samsun’a taşındım ve burada kısa süreliğine farklı bir firmanın Heli forklift Samsun şubesinde görev yaptım.

Bu konuda daha profesyonelce ve kaliteli hizmet verebileceğimizi düşünerek Karadeniz forklift firmasını kurarak Karyer Tatmak A.Ş.’nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı HELİ Forklift ve istif makinalarının Samsun ili başta olmak üzere Karadeniz şeridi dahili olmak üzere yetkili servis hizmetlerini üstlenerek bölgede 7/24 hizmet vermeye başladık.

Bu sektörde yeni bir firmayız. Bölgede ve ülkede ismimizi, saygın bir firma olduğumuzu duyurmak. Forklift ve istif makinaları sektöründe kapsamlı satış, servis ve yedek parça bayiliklerine sahip olmak için Dürüst ve kaliteli hizmet vermeye azami gayret göstererek tüm müşterilerimizin takdirini kazanmak en büyük arzumuzdur”

Okunma 1362 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…