All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:39

Ataşman İmalatı ve Revizyonu konusunda kalitenin adı. ALTUN TORNA

Öğeyi Oyla
(3 oy)

2015 yılında Selçuk Altunışık tarafından kurulan Altun Torna, talaşlı imalat, forklift ve iş makinası tamiri konusunda tamamen müşteri odaklı çalışan bir firma olarak sektörde adını duyurdu.

Kendi alanlarında tecrübeli ve işyerine saygı duyan ekip arkadaşları ile çalışmaktan son derece mutlu olduğunu söyleyen Altunışık, “Küçüklükten beri sökme takma ve tamir konularına merakım beni bu mesleğe yöneltti.” diyerek Altun Torna firması hakkında bilgiler verdi.

“Altun Torna firması olarak tamamen müşteri odaklı bir firmayız, kendi alanlarında son derece tecrübeli ekip arkadaşlarım firmamızın başarısında büyük rol oynamaktadırlar.

Firmamız, İstif makinalarına yedek parça imalatı olarak bünyemizde çatal pozisyonerleri, çatal uzatma kılıfı, tomruk ataşmanları, taş devirme ataşmanları, forklift kova ataşmanları, balya ataşmanları, varil ataşmanı, ve piston imalatı yapmaktadır.

Altunoşık, revizyon konusunda da faaliyetleri olduğunun altını çizerek sözlerine şöyle devam etti. “Revizyon olarak, asansör kısaltma ve değiştirme, dingil revizyonu, istif makinası revizyonu, ataşman revizyonu üzerinde çalışmaktayız.

Altun torna olarak amacımız imalatı yaptığımız yeni ataşman sistemleri ile müşterilerimizin işini kolaylaştıracak çalışmalara imza atarak bu konuda yurt dışı bağımlılığımızı minimuma indirmeye ve 2019 yılında da fabrikalaşma yolunda adımlar atarak imalat çeşitlerimizi daha geniş alana taşıyarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak için bütün gücümüzle gayret göstermekteyiz”

Okunma 1240 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…