All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:40

Dinamik İstif Makinaları Hizmet Çıtasını Yükseltiyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Sektöre 1994 yılında Teknisyen olarak başlayan uzun yıllar bu görevi sürdürdükten sonra son olarak çalıştığı Jungheinrich firmasından ayrılarak 2009 yılında İstanbul Sancaktepe’de Dinamik İstif Makinaları ünvanı altında kendi firmasını kuran Çetin Kahraman, ülkemizde değişik sektörlerde faaliyet gösteren önemli firmalara hizmet veriyor.

Kahraman, Dinamik İstif Makinaları firmasının çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kahraman “ Firmamızın ana faaliyet konusu Teknik servis hizmetleri, yedek parça temini, 2.EL forklift alım satımı ve kiralama hizmetleridir. Genellikle Still,Linde ve Jungheinrich gibi Alman menşeili makinalarının bakım ve onarımı ben ve ekibimin uzmanlık alanı içerisindedir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında bulunan Lojistik firmaları, gıda ve soğuk hava firmaları, ayrıca süper marketlerin depolama alanları gibi kuruluşlara teknik servis hizmeti, kiralama ve yedek parça satışı gibi hizmetlerde bulunmaktayız

Firma ismi verecek olursam bunlar Ekol lojistik, Astek lojistik, Asal lojistik, Bim marketler zinciri Antalya Elmalı soğuk hava depoları, Konya İttifak Holding, Selva Gıda vs gibi sürekli hizmet verdiğimiz firmalardır.

Servisimizde konusunda uzman 10 teknisyen ve 6 ofis personeli çalışmakta olup 7/24 aktif olarak müşterilerimizin ihtiyacı halinde anında müdahale edebilmekteyiz.

Firma olarak ileriye dönük projelerimiz elbette bulunuyor ülke çapında daha fazla firmaya hizmet verebilmenin yanı sıra Ortadoğu ve Arap ülkeleri firmalarına da hizmet götürebilmek arzusundayız ve konuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.”

Okunma 1171 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…