All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:41

YALE FORKLİFT ve İSTİF MAKİNALARI Türkiye Distribütörü QUICKLIFT’ in İstanbul Anadolu Yakası Servisi SRTS GRUP

Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlk çalışma hayatına genç yaşında bir oto elektrik firmasında başlayan ve daha sonra büyüklerinin yönlendirmesi ile 2003 yılında Komatsu Yetkili servisi Teknik Grup firmasında Elektrik-Elektronik Teknisyeni olarak, 2008 yılında ise eski YALE distribütöründe Elektrik-Elektronik Şefi olarak ve son iki yıl da Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Taner Demirel, SRTS GRUP firmasını kurarak sektöre kendi firmasında hizmet vermeye başladı.

“16 yılını bu sektöre vermiş, işini bilerek ve severek yapan biri için kendi firmasını kurma fikri daima vardır” diye söze başlayan Taner Demirel, “ SRTS GRUP firması ortağım Serhat Çat üzerinden inşaat ve e-ticaret faaliyetlerinde kullanılan ve 2017 yılında hali hazırda var olan bir şirketti. O yıl sektördeki eksiklikleri ve talepleri irdeleyerek kendi tecrübemi de göz önüne alarak forklift ve istif makineleri sektöründe faaliyete başladım.

SRTS GRUP olarak şahsım ve firmamızda bulunan teknisyen kadrom ile birlikte forklift sektöründe aldığımız eğitimleri, edindiğimiz tecrübeleri doğru yönde ve üzerine ekleyerek müşterilerimize sunmak arzusundayız “Önceliğimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti” sloganını kendimize prensip edinmiş olmanın ve bu sektörde yenilikçi bakış açısı ile farklılık yaratmanın gururu içerisindeyiz” diye konuştu.

QUICKLIFT –YALE Anadolu Yakası Servisi

Taner Demirel, firması ve çalışmaları hakkında sorularımızı da şöyle cevapladı.

Dünya’nın önde gelen ve 150 yıllık bir geçmişe sahip olan forklift ve İstif makineleri üreticisi YALE’nin Türkiye’deki tek yetkili Distribütörü QUICKLIFT firmasının yetkili servisi olarak İstanbul Anadolu Yakası servisi olmaktan dolayı elbette gururluyuz, merkezimizin portföyünde bulunan müşterilere ziyaretler gerçekleştirerek arıza tespitleri ve servis organizasyonu yapmaktayız, revizyon ve tamir bakım hizmetlerini İstanbul Kartal’da bulunan servis binamızda gerçekleştirmekteyiz.

Neden YALE diye bir soru yöneltsem?

YALE markası tüm dünyada adını ve kalitesini duyurmuş bir markadır, Biz de müşterilerimize verimli ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan bir firmayız. Çalışma hayatım boyunca YALE forklift ve istif makineleri konusunda sayısız eğitime katıldım ve eğitim verdim. Bu sebeple bildiğim konuda doğru bir iş yapmayı tercih etmemden daha doğal bir şey olamaz.

Kadronuz ve servis araçlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Şu an 4 mobil servis aracı ve 5 teknik elemanımız ile birlikte hizmet vermekteyiz. İdari kısımda ise 4 personelimiz çalışmaktadır.

Sizce iyi bir forklift servisi nasıl olmalıdır?

İyi bir forklift servisi Eğitimli ve tecrübeli bir kadrodan oluşmalı, müşterinin problemine karşı çözüm üretebilmeli, en düşük maliyetli hizmet verebilmelidir.

İyi bir forklift servisi hedefi hiçbir zaman yedek parça satmak veya sürekli servis göndermek olmamalı, 7/24 telefon desteği ve anında çözümler sunmalıdır. Müşteri problemine karşı çözüm odaklı ve en düşük maliyetli hizmetler vermelidir.

Firma olarak ileriye dönük ne gibi projeleriniz var anlatır mısınız?

Temsil ettiğimiz marka bünyesinde tüm enerjimizi Türkiye genelinde örnek ve lider bir firma olup mevcut ve genişleyen müşteri portföyümüzle sağlam adımlar atarak kaliteli ve verimli hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda gereken yatırımları yapmakta hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Okunma 1707 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…