All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 May 2019 22:43

Camso Yeni İz Bırakmayan Lastikleriyle Süper Kahraman Animasyonu Yarattı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Camso, ciddi bir mesajı gizleyen keyifli bir videoyla iz bırakmayan forklift lastikleriyle ilişkili statik elektrik tehlikeleri hakkında kamuoyunu eğitmeyi amaçlıyor. Videoda, Malzeme Yükleme Dünyasında meydana gelen bazı sorunların çözümünde Solideal PON 775 NMAS bir süper kahraman lastik olarak rol alıyor.

Camso'da Başkan Yardımcısı ve Malzeme Yükleme Genel Müdürü olan Erick Bellefleur "iz bırakmayan lastiklerin ciddi bir sorunu olan statik birikime dikkat çekmek için daha hafif bir yaklaşım kullanmak istedik" dedi. Malzeme Yükleme Pazarlama Müdürü Lysandre Michaud-Verreault konuyu “Elbette, depolarda gerçekte olan şey animasyonda yansıttığımız kadar şiddetli değil ancak yarattığımız dünya bize eğlenceli bir üslup kullanırken ciddi bir konu hakkında eğitim verme fırsatı veriyor.”

“Araştırmalar, dikkat aralığımızın şimdiye kadarki en düşük seviyede olduğunu, buna karşın işimize gömüldüğümüzü ve pazarlama mesajlarıyla her dakika aşırı yüklendiğimizi göstermektedir. 2B animasyon, alaycı bir ton ve akılda kalıcı karakterler ile müşterilerin merakını cezbederek işin özünü kavramalarını sağladık ”sözleriyle açıkladı.

Okunma 969 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…