All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 May 2019 22:46

FMX MALZEME TAŞIMA ALANINDA KİMSEYE BOYUN EĞMİYOR

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Real Telematics, Güney Afrika'da Malzeme Taşıma endüstrisi içinde büyüyor. Real Telematics, Filo Yönetimi ile ilgili olmayan başka bir Telematik teklifi yelpazesine sahip olsa da, FMX Forklift Yönetim Sistemimizin artan bir şekilde talep görmekte olduğunu tespit ettik.

2010 yılında yalnızca bir forklift acentesine özel bir tedarik anlaşmasıyla başladık ve bugün Güney Afrika'daki hemen hemen tüm forklift acentelerine tedarik sağlamaktayız. Ayrıca birden çok sayıdaki daha küçük bayiye de tedarik yapmaktayız ve ülke genelinde, tümü FMX ile donatılmış binlerce forklifti temsil eden, birçok doğrudan müşterimiz mevcut. Bu eğilim son zamanlarda sınırlarımızın dışına taşmıştır.

Malzeme Taşıma Endüstrisi sürekli bir akış halindedir. Çok agresif bir pazar olabilir ve başarılı forklift acenteleri, geri kalanından önce odağı yeni kanallara kaydırıp sonra da üstün hizmetle bunu takip edebilenlerdir. Bu nedenle, FMX'in farklı endüstrilerde uyarlanabilir olmasını sağlamak zorunda kaldık. Bunu, sürekli gelişim yoluyla ve müşterilerimizle onların ihtiyaçları üzerine ilişki kurarak yapıyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, eğer FMX yapacağını söyleyeceğimiz şeyi yapmasa ve belirttiğimiz yatırım getirisini (YG) sağlamasaydı, şimdi bir müşteri tabanımız olmazdı. Geleneksel Forklift pazarlarında meydana gelebilecek, Sağlık ve Güvenlik risklerini azaltmaya yönelik baskı gibi hızlı değişiklikleri anlıyoruz. Bugün, sektördeki başlıca Forklift Yönetim Sistemi tedarikçisiyiz ve bu pozisyonu ürünümüze duyduğumuz güven ve Malzeme Taşıma sektörünün devam eden desteği sayesinde korumaktayız.

 

Normalde Depolama, Lojistik, Üretim ve Perakende alanlarında çok yoğun olarak odaklanmaktayız, ancak artık Tarım pazarına giden yeni yolları araştırıyoruz. Çiftçiler, kendi çiftliklerini yöneten ya da kooperatifler aracılığıyla iş yapan açıkgöz işadamlarıdır. Çiftçilik artık hasadın her yönünün ve hasat dağıtımının, Forkliftlerin ve Traktörlerin operasyonları optimize etmek için nasıl kullanıldığı da dahil olmak üzere en ince ayrıntısına kadar planlandığı son derece bilimsel bir hal almıştır. Yenilikçi ve kutudan yeni çıkmış bazı son derece deneysel süreçler ve kavramlar mevcuttur. Bu muhteşemlik sadece verimliliklerinden değil, aynı zamanda açıkça görülen sadeliklerinden de kaynaklanmaktadır. Bu insanlara FMX'i satmanın çocuk oyuncağı olduğunu tespit ettik zira Yakıt ve Akü Tasarrufları ile Şanzıman ve Motor Korumasının onlara sağladıkları faydaları kesin olarak anlıyorlar ve çoğu zaman soruları ile birkaç adım önde oluyorlar.

Bu ileri teknik tutum, yerel ve uluslararası düzeyde çiftliklerden dağıtım kanallarına doğru genişlemiştir. FMX'i filolarına ilk dahil eden ve tasarruflarını optimize eden firmalar bu alandaki önde gelen firmalardır. Tarımdan çok şey öğrenebiliriz - ancak ekonomimizin bu temel bileşeni hak ettiği saygının yarısını bile görmez. İnsanlara ve ekipmanlara yapılan yoğun yatırım kesinlikle hepimize karşılığını veriyor.

Yük sayımı, elektronik kontrol listesi ile dokunmatik ekran, ağırlık göstergesi ve yakında piyasaya sürülecek, yerleşik, bağlı, akü izleme ünitesi gibi ürünlerle Real Telematics'in Forklift yönetiminin ve izleme endüstrisinin ön saflarında yer almasın sağlayan şeyin yenilikçi ve bazen alışılmışın dışındaki düşünce sistemi olduğunu düşünüyorum.

Sektörünüz, filonuzun büyüklüğü ne olursa olsun FMX orada olarak operasyonel, bakım ve üretim tasarrufu sağlamanızın yolunu açmanın yanında Sağlık ve Güvenlik risklerini de düşürecektir.

İletişim için: Real Telematics

Craig Boshoff

+27828222559 E-Posta: www.realtelematics.com

Okunma 1105 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…