All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 May 2019 22:54

STILL'den Çift Platformlu Yüksek Kaldırma Transpaleti: "Depo Canavarı"

Öğeyi Oyla
(0 oy)

STILL, alçak platformlu transpalet ürün portföyünü EXH-SF 20/25 modeliyle güçlendirdi.

Aynı platformda inşa edilen EXD-SF çift platformlu yüksek kaldırma transpaleti kullanıcıları da çok sayıda teknik yenilikten yararlanmaktadır. 720 mm genişliğiyle piyasadaki en dar model olan bu makineler son derece kompakt, ergonomik bir tasarımın yanında benzersiz yaylı platform süspansiyonuna sahiptir. Bu bağlamda, zorlu uygulamalar için 2.500 kg yük kapasitesine sahip EXH-SF ve direkli ilk asansörde 1.000 kg yük kapasiteli EXD-SF, kaldırma çubuğuna bağlı olarak 2,942 mm yüksekliğe kadar çift platformlu kaldırma ve depolama hareketi sağlamaktadır. Bu da iki yeni makineyi depoda gerçekten güçlü birer canavar haline getirmektedir.

Çift platformlu makine maksimum 10 km/s hıza ulaşmaktadır ve yük ağırlığına ve kaldırma yüksekliğine otomatik olarak adapte olmak için STILL Dinamik Sürüş Kontrolü'nü kullanır. Kaldırma yüksekliği 1.800 mm'nin üstüne çıktığında, EXD-SF güvenli çalışmayı sağlamak için yavaş hız moduna geçer. Çift platformlu transpalet, ek güvenlik ve emniyet için bir yük koruma ızgarası ile donatılabilir, bu sayede yan kollar 1.800 mm'nin üzerinde bir kaldırma yüksekliğinde katlanmış halde kalabilir. Çift platformlu taşıma ve yardım fonksiyonlarının bir sonucu olarak, EXD-SF kamyona yükleme yapılırken ve bir rampadan, bölgeden ve depodan mal boşaltma için kullanıldığında performans artışı sağlar.

Ürün eğitmeni Maik Eckerkunst “İnce tasarımları sayesinde, makineleri kamyon yükleme ve boşaltma için makineleri optimize ettik yani kamyonların yük katında taşınırken daha fazla enlemesine izin vermekte, bu nedenle yaklaşmakta olan trafiğe sahip dar raf koridorlarında güvenli ve hassas manevralar yapılmasını sağlamaktadır” şeklinde açıklama yaptıktan sonra “Arttırılmış ergonomi, daha çekici ve daha uygun bir iş yeri elde eden sürücülerin yükünü hafifletiyor.” diye ekledi.

Okunma 1388 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…