All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 May 2019 22:55

Hyster, Robotik ve Lityum İyon Teknolojisini Öne Çıkarıyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hyster Europe, Hyster® LO7.0T çekici ile akıllı robotik çözümleri de dahil olmak üzere LogiMAT 2019'da depo ve lojistik uygulamalara yönelik komple çözümler sundu.

Çekici, tıpkı sihirle hareket ediyormuş gibi, 10 numaralı salondaki Hyster standında ilerledi. “Robotik forkliftlerimiz Balyo tarafından geliştirilen ve lojistik süreçleri otomatikleştirmek için karmaşık altyapı değişiklikleri gerektirmeyen jeonavigasyon teknolojisini kullanmaktadır” diyen Hyster Orta Avrupa Bölge İşletme Müdürü Timo Antony “Bunun yerine kamyonlar binanın içindeki yapısal özellikleri kullanarak çalışıyor.” şeklinde ekleme yaptı.

Şirket ayrıca, minimum bakım gerektiren 48 voltluk lityum-iyon aküye sahip Hyster® J1.6XNT forklifti tanıttı. Hyster artık hemen hemen tüm karşı dengeli forkliftleri ve depo ekipmanlarını lityum iyon aküyle birlikte sunuyor.

Timo konuyla ilgili olarak “Lityum iyon aküyle çalışan forkliftler, zorlu uygulamalarda güç seçeneği olarak giderek daha fazla kullanılıyor” dedi.

Ek olarak, kapalı alanlarda kullanım için özellikle uygun olan, yatan direkli direkli R1.0E-1.4E Çatallı Forklift tartışıldı. Kompakt şasi ve geriye doğru yatırılabilen direk, değerli santimetreleri koruyarak forkliftin dar koridorlarda bile üst raflara ulaşmasını sağlamaktadır.

Okunma 1437 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…