All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 03 Temmuz 2019 10:44

STILL, Geleceğin İhtiyaçlarına Daha İyi Cevap Verebileceği Yeni Eğitim Merkezini Açtı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Firma yetkilileri, STILL’in eğitmenlerinin, 475 metrekare kullanılabilir alana sahip yeni merkezde gerçekleştirilen sesli eğitim ile geleceğin usta personel adaylarına optimum çalışma koşullarını sağladıklarının altını çiziyor.

Ana firmanın Hamburg’daki merkezinde yer alan eğitim tesislerine ilave olarak artık, Almanya’nın dört bir yanından gelen mekatronik mühendisliği stajyerlerinin eğitimlerinin ilerleyen yıllarında tesis içi lojistik kriterlerine yönelik modüler uygulamalı seminerlerini bir arada görebilecekleri bir eğitim merkezi daha mevcut. Birkaç ay süren yeniden inşa sürecinde modern dershanelere, mekatronik atölyeleri de ilave edildi. STILL firma tasarımını yansıtan Facade tasarımlı bu bina, teorik içeriklerle pratik çalışmaların mükemmel bir uyumla yapılmasına olanak sağlıyor.

Fürth Eğitim Merkezi’nin modern ve ışıklandırılmış dershaneleri, servis teknisyeni olarak kariyer yapmaya hedefleyen mekatronik mühendisliği stajyerlerine, ürüne özgü eğitim modülleri ile en yüksek standartta çalışma ortamı sağlıyor. Bugüne kadar STILL’in Almanya’nın farklı bölgelerin faaliyet gösteren alt yüklenicileri tarafından eğitim alan stajyerleri, böylelikle artık bir merkezde toplanıyor. Fürth Eğitim Merkezi, sağladığı merkezileştirme ile uyum içinde yüksek kalite eğitimin sinerjisi ve gücünü farklı bölgelerdeki kullanıcılara sunuyor. Böylece STILL, bir kez daha yeni nesil çalışanları, kendi tercih ettikleri yüksek standarda sahip işverenlerin gözdesi hâline getirecek kriterlere kavuşturuyor.

STILL, hâlihazırda 200’den fazla stajyeri, Almanya’daki çift sistemli eğitim kurslarında çeşitli teknik ve ticari mesleklere uygun olarak kalifiye etti. Profesyonel mesleki eğitimin hem kendi firmaları hem de endüstrideki tesis içi lojistik sektörü için rekabet edebilirliğin belirleyici faktörü olduğunun altını çizen STILL’in Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Henry Puhl, sözlerine şöyle devam etti: “Yeni eğitim merkezi ile STILL, gençlerin geleceğine ve innovatif profesyonel eğitime yatırım yaptı. İş piyasalarında kendini kabul ettirmenin günden güne zorlaştığının farkındayız. Sayısallaşma konusu ve Endüstri 4.0, iş piyasalarını yalnızca değiştirmeyecek; onun üzerinde uzun vadeli etkilere sahip olacak. Müşteri odaklılık ve çalışma istekliliği gibi insan temelli değer yönelimli kabiliyetlerin önemi de artıyor. Yeni eğitim merkezimiz, stajyerlere modern çalışma hayatının bugün ve yarın ki zorluklarıyla baş edebilmelerini sağlayacak en uygun eğitim koşullarını sunuyor.”

Okunma 340 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…