All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 03 Temmuz 2019 10:45

Kereste Endüstrisinde Sipariş Toplama

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kereste endüstrisi; uzun, ağır ve cüsseli malların taşınması çok sayıda farklı sistemden faydalanır. Müşterinin nakliye talepleri; üretim, dağıtım veya işleme alanlarının her biri için büyük farklılıklar gösterir. Bu nedenle tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilecek tek bir boyutun varlığından söz edilemez.

“Kereste Endüstrisinde Sipariş Toplama” adlı yeni beyaz bültende Hubtex, avantajları ve dezavantajları ile en önemli sipariş toplama sistemleri üzerine bir değerlendirme sunuyor. Uzun, ağır ve cüsseli malların taşınmasında uzman olarak kullanıcılara uygun çözüm arayışında dikkate alınması gereken kriterleri gösteren bir kontrol listesi sağlıyor. Bu beyaz bülten, messen.hubtex.com internet adresinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Tüm depolama süreci, depo tasarımı gibi birçok konuda karşılaştırmalı analizlere dayalı yeni sipariş toplama çözümlerinin sunumu, bu belgede göz önüne alınmış durumda. Ayrıca kereste sektöründe en önemli nakliye sistemleri olarak tanımlanan forklift, istifleme aracı ve özel iş makinelerinin manuel ve otomatik modellerinin üreticilerinin listesi de mevcut. Farklı modeller arasındaki farklar, en doğru şekilde sizlerle paylaşılıyor. Otomasyon seviyesinin artmasına paralel olarak nakliye sistemlerinde isterleri de değişiyor. Örneğin, bu bültende depo yönetim sistemi ile basit bir bağlantı kurmak, akıllı depo yönetim sistemi ve diğer üretim süreçlerinin birbirine bağlayacak ortak bir arayüz tasarımı için gerekenleri bulabilirisiniz.

Okunma 345 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…