All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 03 Temmuz 2019 10:50

PLATFORMDER OLARAK AREL ÜNİVERSİTESİNDE GENÇLER İLE BİR ARAYA GELDİK

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Platformder İstanbul Arel üniversitesi tarafından 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Sefaköy Yerleşkesinde organize edilen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyuma katıldı.

Sempozyumda, Platformder Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saruhan Günaydın, Yüksekte Çalışmalarda Personel Yükseltici Platform Uygulamaları konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Günaydın sunumunda, Platformder hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, Personel Yükseltici Platformların tarihsel gelişimini anlattı. Sonrasında Personel Yükseltici Platform çeşitleri ve uygulama alanları hakkında İş Sağlığı ve Güvenliği Programında okuyan öğrencilere detaylı bilgilendirme yaptı.

Sunumunun son kısmında, Avrupa’daki Personel Yükseltici Platform sayısı ile Türkiye’dekini karşılaştıran Sayın Günaydın; bize en yakın nüfusa sahip Almanya’da her yüz bin kişiye 60 adet platform düşerken, ülkemizde bu sayı maalesef 13 adet civarında. Bu sayıyı artırmak siz gençlerin elinde. Bu ekipmanların sadece inşaatta değil, yüksekte çalışma gerektiren her yerde kullanılmalı. Ancak sizler sahada bu bilinçle çalışırsanız başarabiliriz dedi.

Günaydın’a sunumu sonrasında Arel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu  Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Levent UZUNÇIBUK tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Okunma 351 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…