All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 03 Temmuz 2019 11:09

Combilift, Transport Logistics Fuarı’nda Büyük ve Küçük Çözümlerini Sergiliyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Eğer paletler, uzun yükler, konteynerler veya büyük boy ürünlerinizin güvenli, verimli ve alanı en iyi şekilde kullanarak kaldırılmaya, taşınmaya ve depolanmaya ihtiyacınız varsa, Combilift’in bu yılki Transport Logistics Fuarı’ndaki iki standını muhakkak ziyaret edin.

İrlanda konuşlu malzeme istifleme çözümleri uzmanınız hem Hall 4 hem de açık alanda, yaya kumandalı istif aracı, dar koridorlar için mafsallı forklift, dört yöne hareket edebilen forklift, straddle taşıyıcı ve tekerlekli portalları içeren geniş ürün gamını tanıtmak için sizleri bekliyor.

Açık alandaki sergimizin merkezinde etkileyici görüntüsüyle Combi-SC straddle taşıyıcıyı yer alıyor. Combilift’in en büyük ürünlerinden biri olan 100 ton kapasiteli Combi-SC, diğer ağır elleçleme ekipmanları ile karşılaştırıldığında yüksüz ağırlığının oldukça düşük olması ile dikkat çekiyor. Bu özellik, bozuk ve yarı hazırlanmış zeminlerde, zeminin düzeltilmesi için ilave maliyetlere katlanmayı gerektirmeden çalışmaya olanak sağlıyor. Ayrıca düşük yakıt tüketimi, 3-teker hareket kabiliyeti ve sürücü kabini donanımlı modeller için çepeçevre sürücü görüş avantajı sunuyor. Combi-SC, isteğe bağlı olarak uzaktan kumanda kiti ile de donatılabiliyor. Kullanıcının özel taleplerine göre kolaylıkla yapılandırılabilen straddle taşıyıcıyı, yalnızca konteyner için değil; ayrıca çelik, beton, modüler bina ve geri dönüşüm sektörlerinde kullanılan ve büyük boyutları ile sorun yaşatabilecek malzemeler için de uygun bir çözüm.

Combilift’in geniş ürün yelpazesinin öteki ucunda ise yaya kumandalı istif aracı yer alıyor. Çok konumlu yeke kontrollü Combi-CS yaya kumandalı istif aracı, 1000 ila 1500 kilogram yükü kapasiteye sahip ve dar koridorlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Firmanın patentli ürünü olan çok konumlu yeke kolu, mükemmel görüş sağlayarak operatör ve çevre güvenliğini en üst düzeye taşıyor.

Ziyaretçilerimiz, fuar sırasında bu modellerimize ilave olarak Aisle Master mafsallı forkliftin hareketli gösterimlerini izleyerek Combilift’in elleçleme ve ardiye sürecini nasıl daha iyi hâle getirdiğine tanık olabilir. Açık alan standımız FG 704/2’de ve kapalı alan standımız Hall B4 Stant 430’da.

Okunma 1949 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…