All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 11 Eylül 2019 07:09

ÇİFTÇİMİZİN GEÇ TANIDIĞI HARİKA MAKİNALAR

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mini iş makineleri endüstrinin yanı sıra tarımda da tercih edilmektedir. Boyutlarından dolayı dar alanlarda ve bağımsız dört tekerden çekiş sistemi sayesinde tarla yüzeyinde sorunsuz ve kontrollü çalışabildiği için bu konuda avantajlı ancak, Ülkemiz çiftçisi bu konuda yeterli bilgiye sahip değil ve hali hazırda traktör Çiftçimize daha cazip gelmektedir.

Çünkü ,mini makinelerin hepsi yurt dışından geliyor ve fiyatları yönünden çiftçilerimiz Traktör almayı tercih ediyor ama bu mini makineler ile neler yapabileceklerini de görüyorlar.

Şu anda ülkemizin bir çok bölgesinde mini yükleyiciler çalışmakta ve satıcı firmanın satabilmek adına çok zorlandığı, firmalar tereddüt içinde kalarak aldığı makinelerin teknik bir arıza nedeniyle birkaç saat yatmasına bile tahammül edemiyorlar.

Bilinçlenmenin zaman içerisinde daha da oturacağını ifade eden yetkililer bugün forkliftler ile yapılacak bir çok işin mini yükleyicilerle de yapılabileceğini savunuyorlar.

Mini yükleyiciler ile forkliftlerin giremediği arazilerde rahatlıkla çalışabilir ve farklı ataşmanlarla farklı yerlerde farklı işeri yapabilirsiniz. Örneğin; bina altındaki kapalı otoparka girip herhangi bir iş yaparak çıkabilirsiniz zaten alan kaplamıyorsunuz ve transfer edebilirsiniz bunların hepsini göz önüne aldığınızda bu tür makinelerin çok avantajlı olduğunu fark edersiniz.

Yetkililer İtalya’da yılda 3 bin adet satılan bu makinelerin ülkemizde sadece 500-600 adet civarında satıldığını belirterek Türkiye’de bu sektörün yeni yeni oturduğunu ve zamanla vazgeçilmezi olacaklarını söylüyorlar.

Mini yükleyiciler ülkemizde değişik markaların iş ve endüstriyel makinelerini ithal eden firmaların

Ürün pötrföyünde bulunmaktadır.

Okunma 342 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…