All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 11 Eylül 2019 07:12

Yoğun Vardiya Operasyonları için Hoppecke Uplift

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hoppecke Industrial Batteries, havalandırmalı kurşun-asit teknolojisinin en son ürünü olan trak | uplift'i duyurdu. Kaliteyi, dayanıklılığı ve ekonomiyi bir araya getiren yeni akü serisi, yoğun tek vardiyalı operasyonlar için ideal bir çözüm sunmaktadır.

Hoppecke trak | uplift ürünlerin kalbinde aktif karbon yer almaktadır. Bu özel olarak uyarlanmış aktif malzeme diğer yenilikçi gelişmelerle birlikte daha yüksek akım deşarj özellikleri, gelişmiş hızlı şarj özellikleri ve döngüsel uygulamalar için daha uzun servis ömrü sağlamaktadır.

Yenilikler arasında 3 boyutlu gelişmiş bir elektrot tasarımı ile kısa devrelerin ana sebebi olan ve yosunlanma olarak bilinen, negatif elektrot üzerinde serbest aktif malzemelerin birikmesini engelleyen koruyucu bir ayıklayıcı yer almaktadır. Günlük kullanımda endüstriyel forkliftlerin taleplerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş bir labirent sistemine sahip terminalli besleme, trak | uplift ürünlerinin, en yüksek mekanik gerilmelere ve zorlamalara dayanacak kadar sağlam olduğu anlamına gelmektedir. Bunun sonucunda daha az bakım gereksinimi ile güvenilir bir operasyon ortaya çıkmaktadır. Konvansiyonel kurşun-asit aküler ile karşılaştırıldığında trak | uplift ürünleri, daha seviye tamamlama aralıklarına sahiptir, yani daha uzun bakım aralıkları ve daha düşük işletme maliyetleri sunmaktadır.

Lojistik operasyonları, maliyetleri düşürmek için kaynakları en üst düzeye çıkarırken verimliliği arttırmanın zorluklarıyla mücadele ederken Hoppecke'nin amacı bütçelerin, sabah akşam performans sunan enerji verimliliği yüksek akülerle daha fazla iş görmesini sağlamaktır. Hoppecke Birleşik Krallık Satış ve Servis Operasyonları Direktörü Stuart Browne'un konuyla ilgili açıklaması şu şekildedir: “Yeni trak | uplift ürün grubu, havalandırmalı kurşun-asit teknolojimizin en ileri seviyesini temsil etmektedir ve geniş bir ekipman yelpazesini en yüksek performansta tutmak için tasarlanmış evrensel, yüksek kaliteli, düşük maliyetli bir çözümdür. Kapsamlı analizimiz trak | uplift ürün grubunun, rakip ürünlerin onun ömrüne ulaşamaması ve beş yıl zarfında daha hızlı şekilde bozulmaları nedeniyle pazardaki en güvenilir akülerden birisi olduğunu göstermektedir.

Endüstriyel forkliftler, ticari araçlar, tarım ve inşaat makineleri, kaldırma platformları, temizleme makineleri ve soğuk hava depoları için uygun olan Hoppecke trak | uplift, herhangi bir zamanda ekstra bileşenlerle yükseltilebilme kabiliyetine sahip düşük maliyetli temel bir çözümdür. Trak | air bileşenleriyle yükseltme yapılarak, örneğin operatörler daha düşük enerji ve su tamamlama maliyetlerinin yanı sıra şarj sürelerinin kısalması nedeniyle arttırılmış kullanılabilirliğin tadını çıkarabilirler.

Trak | uplift save akü, yenilikçi teknolojisi sayesinde bakım maliyetlerini düşürürken; save + dış etkenlere karşı en iyi korumayı sağlar ve bu nedenle özellikle kirli ortamlarda kullanım için idealdir. Ürün grubunun tepesinde akıllı bir kontrolör ünitesini bünyesinde barındıran trak | uplift iQ sistemi mevcuttur. Tüm trak | uplift aküler, Hoppeke'nin izleme ve ölçüm sistemleriyle birlikte kullanılabilir. Nihai servis ömrü, trak | uplift aküler Hoppecke şarj cihazlarıyla birlikte kullanıldığında elde edilmektedir.

Okunma 403 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…