All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 01 Kasım 2019 14:30

KAMLİFT’in İlk Müşterisi FURKAN Forklift Kiralama firmasının Sahibi MUSTAFA ÇELİK” KAMLİFT alan Kazançlı Çıkar”

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Merkezi Konya’da bulunan Solaklar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti.nin imalatı olan Kamyon ve kamyonete monte forklift KAMLİFT’in ilk müşterilerinden biri olan ve Elazığ’da Oto kurtarma ve forklift kiralama işi yapan firmanın sahibi Mustafa Çelik, 2018 yılında satın aldığı KAMLİFT aracının kendilerine artı kazanç sağladığından dolayı memnun olduğunu ifade ederek şöyle konuştu.

“2018 yılında ilk defa Material Handling dergisindeki reklamında gördüğüm KAMLİFT ilgimi çekmişti daha sonra Konya’ya giderek makinayı yerinde görerek inceledim ve satın alarak Elazığ’a getirerek çalışmalara başladım.

Açık söylemek gerekirse KAMLİFT kazancımıza kazanç kattı. Daha evvel uzak yerlerden gelen iş tekliflerine mesafenin uzak olmasından dolayı gidemiyor veya forklifti bir nakliye aracına yükleyerek çalışma alanına gönderebiliyor ve buna ücret ödüyorduk bu durum bize bir kazanç sağlamıyordu KAMLİFT ile şehrin en uzak noktasına kadar gidebiliyor ve müşterilerimize hizmet verebiliyor ve artı kazanç elde ediyoruz.KAMLİFT’i aldığımız 2018 yılından beri herhangi arıza veya sorunlarla da kesinlikle karşılaşmadık.

Kiralama işi yapan firmalara, Belediyelere, mütaahhitlere, ve sanayi kuruluşlarına   tavsiye ederim”

Okunma 1212 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…