All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 01 Kasım 2019 14:35

Koichi Tadano, Demag’a Merhaba Diyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kendi adını taşıyan şirketinin CEO'su olan Koichi Tadano, yayınlanan basın bülteninde Demag'ın satın alma işleminin tamamlandığını doğruladı ve bu iş koluyla ilgili amacını anlattı. Açıklamada, Demag markasının öngörülebilir gelecek için kullanılmaya devam edeceğinin altı kuvvetle çizilmektedir.

Tadano yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu operasyonla kaldırma ekipmanı endüstrisinde güvenlik, kalite, inovasyon ve performans ile tanınan en önemli iki ismi bir araya geliyor. Tadano ve Demag markaları artık üretim ve kaldırma sektöründeki uzun geçmişlerinden birlikte istifade edecekler. Birlikte çalışarak, ileri gideceğiz, yenilikleri ortaya çıkaracağız ve dünya genelinde müşterilerimizin başarısına katkıda bulunacağız.

Tadano Group'un uzun vadeli hedefi, kaldırma ekipmanları endüstrisinde küresel bir lider olmaktır ve Demag Mobile Cranes şirketinin satın alınması bu hedefe ulaşmak için hayati bir adımdır. En önde gelen vinç tercihi olmak ve sizlere emniyetli, yüksel kalitede, verimli ve yenilikçi ekipman ve teknolojileri sağlayarak kaldırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için yılmak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz.

“Demag'ın Tadano Grubuna geçişi sorunsuz olacaktır ve müşterilerimiz en başından itibaren her zamanki gibi işlerini yürütebileceklerinden emin olabilirler. Çoğunlukla şu ana kadar sahip olduğunuz Demag satış, servis ve parça irtibat noktalarıyla çalışmaya devam edeceksiniz.

“Demag uzun zamandır dünyanın en iyi mobil vinçlerinden bazılarını üretmektedir. Kendini işine adamış Demag paydaşlarının -müşterilerinin, distribütörlerinin, tedarikçilerinin vb.- her biri şirkete büyük bir değer katmaktadır Demag ile olan yolculuğumuz başlarken, size problemsiz bir geçiş sağlamayı taahhüt ediyoruz, böylece önemli işinize sorunsuz ve başarılı bir şekilde devam edebilirsiniz.

“Bu değişiklik, kaldırma sektöründe daha iyi hizmet vermek için gücümüzü birleştirmeye yönelik bir fırsat olarak hizmet etmektedir. Size daha fazla fayda sağlamak için Tadano Ltd., Tadano Faun GmbH (TFG) ve Demag arasındaki sinerjiden, vinç tasarımı, tedarik, üretim ve satış desteği dahil olmak üzere değer zinciri boyunca istifade edeceğiz.

“Tadano'nun Kurumsal Felsefesi Yaratma, Katkı ve İşbirliğine dayalıdır. Tadano Group, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin her birinde Temel Değerlerimiz olan Güvenlik, Kalite ve Verimliliği Uygunluk temelli olarak sumaktadır. Bu kurumsal kültür ve üretimi sürekli iyileştirme yaklaşımımız göz önüne alındığında, Demag ile olan benzerliğimiz kuruluştan itibaren oldukça yüksektir.

“Kaldırma ihtiyaçlarınızı karşılama yeteneğimizi artırarak bu yolculuğa başlamaktan heyecan duyuyoruz. Demag Mobil Vinçlere olan güveninizin devamı için teşekkür ederiz. ”

Tadano, Demag mobil vinçlerini satın almasıyla ilk kez paletli sektöründe yer alacaktır.

Okunma 1236 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…