All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 01 Kasım 2019 14:36

KAUP, Elektronik Olarak Çalıştırılan İlk Ataşmanı IMHX 2019 Fuarı'nda Sergiledi.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

B&B Attachments, KAUP'un elektronik olarak çalıştırılan ilk çatal konumlandırma ataşmanını IMHX Fuarı'nda sergiledi.

24-27 Eylül tarihleri arasında Birmingham NEC'de gerçekleşecektirilen IMHX Fuarı, İngiltere'nin önde gelen intralojistij etkinliği olup, lojistik, malzeme elleçleme ve depolama endüstrilerinin tüm sektörlerinden binlerce ürün ve hizmet sunmaktadır.

KAUP'un yeni elektrikli çatal konumlandırıcısı olan T160BE, hidrolik çalıştırma gereksinimini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Direk ve hidrolik bağlantı üzerine hidrolik hortum kurulumunun yapılması artık gerekli değildir. CAN-Bus arayüzlü bir PLC, ataşman ile forklift arasında yeni iletişim olanaklarının önünü açmaktadır.

Elektrikle çalışan ve elektronik olarak kontrol edilen çatal dişlerinin yana kaydırılması ve konumlandırılması, forklift aracının içinden kesin bir hassasiyetle ayarlanabilir ve kontrol edilebilir. Forklifte, ataşmanın ve çatal dişlerinin tam konumu hakkında geri bildirim gelir. Elektrikli ataşan ile birlikte forkliftin kapasitesi herhangi bir hareket mesafesi ile sınırlı değildir. Programlandıktan sonra yan kaydırma kolu forkliftin dengesi ile ilgili olarak izin verilen değerleri aşamaz. Ek fonksiyonlar arasında ayrıca servis ve bakım gereksinimlerini gösteren bir ekran ve çalışma saatlerinin değerlendirilmesi fonksiyonu yer almaktadır.

KAUP'un yeni Elektrikli Çatal Konumlandırıcısı, kabin içindeki kumanda paneliyle forklift çatallarının tam pozisyonunun ayarlanmasını sağlayarak güvenliği ve üretkenliği artırır. Bu ataşmanın işletme kontrollerini IMHX 19H120 numaralı stantta kendiniz test edin. Özel olarak oluşturulmuş kontrol ünitesi, elektrikli çatalların nasıl çalıştığı ilk elden deneyimlemenizi sağlamaktadır.

B&B uzmanlardan oluşan ekibi stantta bulunacak olup, her türlü malzeme elleçleme görevinin çözümüne yardımcı olmak için yılların getirdiği sektör deneyimiyle tavsiyelerde bulunacaktır. Malzeme elleçlemenin operasyonunuzu ne kadar etkin şekilde dönüştürebileceğini görmek için B&B'nin 19H120 numaralı standını ziyaret edin.

Okunma 1408 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…