All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 01 Kasım 2019 14:38

Gözler Çalışanların Üstünde

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Malzeme elleçleme, endüstriyel ve tarımsal ekipman sektöründe küresel bir oyuncu olan TVH, geçen hafta yeni internet sitesi olan 'TVH Çalışanları'nı yayınlamaya başladı. Adından da anlaşılacağı üzere, odaklanılan konu şirketin ürünlerinden ziyade şirkette çalışanlar. Çalışanlar, diğer şeylerin yanı sıra, TVH'de çalışmanın nasıl bir şey olduğuna dair hikayelerini anlatıyorlar.

TVH, yeni internet sitesi olan "TVH Çalışanları" ile yaptıkları işleri, iş tecrübelerini, hobilerini, ailelerini, seyahat tutkularını ve daha fazlasını anlatan çalışanları içeriyor. Bu fikir, farklı geçmişlerden gelenlerin kişisel hikayeleriyle dikkat çeken dünyaca ünlü 'New York İnsanları' web sitesinden ilham almış. Aynı şekilde, yeni site ile TVH, çalışanlarının yaşam alanlarının arka planında eşsiz ve kişisel bir görünüm sunuyor. Sadece Belçika'daki genel merkezdeki çalışanlar değil, aynı zamanda ABD'deki bölgesel merkezdeki ve Hindistan, Kanada, Brezilya, İngiltere, İsveç… şubelerindeki meslektaşları da hikayelerini paylaşacaklar.

TVH Parts'ın 4300'den fazla çalışanı bulunuyor. TVH'nin konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: "Şirketi bugünkü haline getirenler onlar ve değişiklik için sahnede olmayı hak ediyorlar. “Ayrıca, dünyaya ürün ve hizmetlerimizin arkasındaki insanları tanıtmak istiyoruz.”

Okunma 1688 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…