All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 01 Kasım 2019 14:41

Gaziantep Merkezli Forklift Yedek Parça firması ELPAR’ın KONYA ŞUBESİ HİZMETE GİRDİ.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Gaziantep ilimizde 30 yıldan beri ticari faaliyette bulunan ELPAR Otomotiv firması 2014 yılında forklift Yedek Parçaları ticaretine de başlayarak bu sektörde de sayılı firmalar arasına girmeyi başardı.

Her aşamada önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Elpar Otomotiv San.ve Tic Ltd.Şti.’nin kurucusu Fatih Karakuzulu”  Sürekli artan müşteri pörtföyümüzü ve buna paralel olarak gelişen ve büyüyen iş hacmimizi göz önünde bulundurarak müşterilerimize daha seri ve daha iyi  hizmet verebilmek amacıyla Konya Şubemizi faaliyete geçirmenin mutluluğu  içerisindeyiz” dedi.

Firmanın Müdürü Kemal Ak “ Yeni faaliyete geçirdiğimiz ve çok yakında dost ve müşterilerimizinde katılacağı bir açılışla taçlandıracağımız Konya şubemizde  öncelikli ilkemiz olan koşulsuz müşteri memnuniyeti  daima ön planda tutarak daha seri ve daha iyi hizmet verebilmek arzusundayız” dedi.

Kemal Ak sözlerine şöyle devam etti.” Elpar firması olarak gerek yurt içinden gerekse yurt dışından her marka forklift için temin ettiğimiz ürünlerin dışında kendi imalatını yaptırdığımız ürünlerimizle birlikte müşterilerimizin forklift ile ilgili her türlü ihtiyaçlarını  temin etmeye azami gayreti gösteriyoruz. bu vesile ile Konya şubemizin tüm müşterilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum”

Okunma 2004 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…