All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 Ocak 2020 07:12

Big Joe Forklifts'ten Amerika'ya Özel Yapım PDX50 İstifleyici

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Big Joe Forklifts (Lombard, IL), tamamen yeni özel yapım PDX50 İSTİFLEYİCİYİ tanıtmaktan gurur duyar. PDX50, standart üretim hattı birimleri tarafından karşılanmayan benzersiz gereksinimleri olan yüksek kapasiteli uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.

ABD'de müşteri spesifikasyonlarına göre tasarlanan ve inşa edilen PDX50, yüksek performans ataşmanları için 5.000 lb kapasiteye ve 10 gpm çıkışa sahip 48V Li-ion güç özelliklerine sahiptir. Bu ağır hizmet istifleyici standart olarak yüksek torklu tahrik / kaldırma motorları, tamamı çelik şasi, birinci sınıf yüksek mukavemetli I-kiriş direk kanalı, tamamen serbest kaldırma yapısı ve hidrolik direksiyon ile gelmektedir. Fırın yükleme veya kalıp, bobin ve ruloların özel şekilde taşınması gibi uygulamalar için uzatılmış yükleme merkezi değerleri mevcuttur.

Big Joe'nin Mühendislik Ekibi, PDX50'yi ister bir forklift ister bir filo için olsun, bireysel bir uygulamaya göre özelleştirecektir. Usta teknisyenler, kaynakçılar ve elektrik teknisyenlerinden oluşan uzman bir ekip PDX50'yi, yeni genişletilmiş ve yenilenmiş Wisconsin Dells, WI fabrikasında hayata geçirecek. Mühendislik Direktörü Matt Wavrek, "Sektörde tamamen özelleştirilmiş, yüksek kapasiteli, mobil istifleyici için en kısa teslim sürelerine sahip olacağız" dedi.

Scott Strack

Tel: 630-916-2600

www.bigjoeforklifts.com

E-Posta gönderin

Mağazamızı ziyaret edin

Okunma 945 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…