All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 Ocak 2020 07:13

Mobil Tartım Uzmanı RAVAS, LTS Scale'i Satın Aldı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bu hamle, manuel transpaletler, depo taşıma ekipmanları ve forkliftlere entegre mobil kantarlara yönelik ABD pazarını daha da geliştirerek ve bunun sonucunda pazar payını arttırma amacı taşımaktadır.

LTS Scale, 1994'ten beri tanınan bir yüksek hassasiyetli forklift kantarı üreticisidir. Şirket'in mülkiyeti ve yönetimi RAVAS'a ait olacaktır.

LTS'nin satın alınması, RAVAS'ın mükemmel servislerle desteklenen yenilikçi ve kaliteli mobil kantar çözümleri için tercih edilen global ortak olma iddiasıyla paralellik göstermektedir. RAVAS CEO'su Niels van den Berg konuyu şöyle açıklıyor: “Son zamanlarda, misyonumuzu, vizyonumuzu ve dünya genelindeki iş stratejimizi yeniden tanımladık. Amerika Birleşik Devletleri'ni mobil kantar sektörümüzde büyüyen pazarlardan biri olarak görüyoruz. LTS ürün yelpazesinin, daha fazla NTEP sertifikalı kantar ve profesyonel bir satış ve servis organizasyonuyla birleştirilmesi, ABD'deki pazar payımızı daha da büyütmemizi sağlayacaktır. ABD merkezli iş hedeflerimize ulaşmamızda bizi desteklemede LTS'nin kesinlikle doğru ortağı olduğuna inanıyoruz. ”

Okunma 1023 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…