All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 Ocak 2020 07:16

Çekici katarların yüklenmesi ve boşaltılması kolaylaştı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Global bir yenilik: 1.5 ton'a kadar yükler için STILL TrolleyMover 4W 15 pille çalışan 4 yönlü forklift

En dar alanda kolay yük taşıma: 4 yönlü sürüş moduna sahip TrolleyMover 4W 15, 1,5 tona kadar yükleri bulunan yük arabalarını her yöne tam ve problemsiz bir şekilde hareket ettirmektedir.

Giderek artan sayıda şirket istifleme araçları olmadan çekici katar çözümlerinin ve yalın üretimin potansiyelini kabul etmiştir zira çekici katarlar, uzun mesafeler boyunca zemin seviyesindeki nakliye hareketlerini gruplandırmak veya üretim hatlarına yüksek frekanslı malzemeler sağlamak açısından intralojistik malzeme taşımacılığına verimlilik getirmektedir. Hamburglu intralojistik uzmanı olan STILL, çeşitli elektrikli çekici traktörlere ek olarak, çeşitli kasalarda ve arabalardan oluşan eksiksiz bir çekici katar sistemi olan LiftRunner'ı sunar. Büyük yük taşıyıcılara yönelik paletli troleylerin yanı sıra, küçük yük taşıyıcılar da raflı troleyler üzerinde giderek daha fazla oranda taşınmaktadır. STILL bu nedenle çekici katar ürün yelpazesini genişletmek için çeşitli ekipman seçeneklerine sahip standartlaştırılmış bir raflı troley serisi eklemiş ve LiftRunner kasalarına yüklemek ve boşaltmak için pille çalışan STILL TrolleyMover 4W 15, 4 yönlü forklifti geliştirmiştir.

Ergonomik 360 derece yük taşıma için küresel bir yenilik

TrolleyMover 4W 15, 1,5 tona kadar yükler için tasarlanmıştır ve dört sürüş yönünde manevra kabiliyetinin kolay olması sayesinde ergonomik, yerden tasarruf sağlayan yük taşıma imkanı sunmaktadır. STILL, LiftRunner B ve E-kasalarına karşılık gelen STILL troleyle ile yükleme ve boşaltmayı basitleştirmek ve aynı zamanda hızlandırmak için bu inovasyonu müşteriler ile birlikte geliştirmiştir. Manuel olarak herhangi bir çaba sarf etmeden ağır troleylerin dahil çekici katar kasalarına itilmesini sağlamaktadır. Otomatik açılma ve kilitlenme fonksiyonu insanların ve malzemelerin emniyetini sağlamak için LiftRunner B ve E-kasaları kullanırken troleyleri sabitlemektedir. TrolleyMover 4W 15, dar alanlarda aşırı genişlikteki yüklerin taşınması için de mükemmeldir. 4 yönde sürüş modu sayesinde, TrolleyMover4W 15 yerinde 360 derece dönebilir ve ayrıca uzun mesafelerde bile malları sürüş yönüne dik açılı olarak taşıyabilir. Çekici Katar Ürün Segmenti Başkanı Herbert A. Fischer konuyu şöyle açıklıyor: “Geçmişte, ağır yük arabalarının manuel olarak uzun süre taşınması, önemli ölçüde manuel çaba gerektiriyordu. Çekici katara yükleme / boşaltma işlemini kolaylaştıran tamamen yeni bir yeke makinesi olan TrolleyMover 4W 15'i piyasaya sunduk. Bu makine örneğin bir üretim operasyonunda veya yükleme bölmesinde kolay manevra kabiliyeti ve yerden tasarruflu taşıma ve uzun ürün kullanım avantajlarını sergiliyor. ”

Standart raf / raf sistemli yük arabaları için genişletilmiş programı

Sürekli artan değişken çeşitlilik, daha kısa ürün yaşam döngüleri ve bireysel olarak özelleştirilmiş ürün tasarımlarına yönelik eğilim, aynı zamanda daha küçük parti boyutlarındaki üretim hatlarına daha fazla malzeme tedarik etme ihtiyacı yaratmaktadır. STILL, çok sayıda küçük yük taşıyıcıyı (SLC) aynı anda nakletmek için çeşitli donanım seçeneklerine sahip özel raflı / raf sistemli yük arabaları geliştirmiştir. Ürün yelpazesi hem yüksekliği ayarlanabilen alüminyum raflardan hem de yüksekliği ayarlanamayan toz kaplı çelik raflardan oluşmaktadır. Tüm raflar iki ila dört bölmeli zemine sahip olup, 400 ila 800 kg arasında yük kapasitesine sahip farklı modeller mevcuttur. Alüminyum raflar kapalı zeminlere sahipken, ağır yüklere yönelik çelik raflar ızgara zeminlerle donatılmıştır. Yükleme ve boşaltma sırasında rafların her taraftı açıktır ve optimum erişim sağlanır. Standart olarak, her iki model de 360 derece dönebilen ve gerektiğinde daha kolay çalışan bilyelı rulman tekerlekler ile değiştirilebilen çok ağır işler için tasarlanmış poliamid tekerlekler üzerinde gitmektedir. Örneğin daha fazla yük güvenliği için kaymaz paspaslar veya daima aynı konumda kalan ve dolayısıyla operatörün ulaşması kolay olan sabit konumlu fren pedalları gibi diğer eklenti seçenekleri de sipariş edilebilir.

Okunma 1294 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…