All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 07 Mart 2020 22:54

Exide, JCB'nin Elektrikli Teletruk Modelleri için Akü Konusunda İşbirliği Yaptı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Akü üreticisi Exide Technologies, JCB'nin yeni elektrikli Teletruk serisine güç verecek. İşbirliği kapsamında üretim hattından çıkan yeni her bir E-TEC forklift ile birlikte Exide'nin GNB akü ve yüksek frekanslı şarj cihazları sağlanacak. Exide ayrıca Avrupa çapında özel hizmet ve destek de sağlayacak.

Üzerinde karar kılınmadan önce Exide'in süreçleri ve sistemleri detaylı bir incelemeden geçirildi. Bu incelemelerin ardından teknolojisinin güvenilirliği ve performansı, elektrikli tahrik güç kaynağı pazarındaki onlarca yıllık deneyimi ve sunduğu yüksek destek nedeniyle seçildi.

"JCB'nin E-TEC ürün grubu için enerji depolama ortağı olarak seçilmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz ve elektrikli forklift grubuna ekleme yaptıkça JCB ile birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz" şeklinde konuşan Exide Technologies Tahrik Güç Kaynakları İngiltere Uygulama ve Sözleşme Yöneticisi Vic Sayer şu şekilde devam etti: "Geleceğin teknolojisi elektrikli forkliftler. Elektrikli forkliftler daha temiz bir çevre yaratmaya, işçilerin güvenliğini artırmaya, gürültü seviyelerini azaltmaya ve işletmeleri gelecekteki mevzuat için hazır hale getirmeye yardımcı olmaktalar. Ayrıca aynı forklifi kullanarak depo içinde ve dışında sorunsuz bir şekilde çalışmayı çok daha kolay hale getiriyorlar ki JCB 30-19E'nin en büyük avantajı da bu.”

E-TEC ürün grubundaki ilk forklift olan JCB 30-19E için GNB Marathon Classic model aküyü temel alan bir enerji depolama çözümü seçilmiştir. %80 deşarj derinliğinden aküyü 8 saatte yeniden şarj edebilen, 2100 HP, trifaz akıllı, yüksek frekans raporlamalı bir şarj cihazıyla birlikte gelmektedir. İngiltere'deki fabrikadan çıkan her yeni forkliftle birlikte akü, şarj cihazı ve BFS doldurma sisteminden oluşan komple bir set gelmektedir. Entegre çatal cepleri akü gruplarının forkliftin arkasından kolayca değiştirilmesine imkan vermektedir.

“JCB, inşaat, tarım ve endüstride küresel bir müşteri tabanına hizmet ediyor. Başarılı olmak için müşterilerimizin makinelerimize ve makinelerimizi oluşturan bileşenlere güvenmeleri gerekmektedir. JCB dahili olarak tasarlanan ve üretilen bir bileşen kullanmadığında, müşterilerimizin küresel olarak beklentilerini karşılayabilecek yeteneklere ve güce sahip bir tedarikçi ile ortaklık yapıyoruz ” şeklinde konuşan JCB Teletruk Genel Müdürü Paul Murray şu şekilde devam etti: “Endüstriyel bir akü ortağı seçerken JCB, önde gelen üreticileri kısa listeye aldı ve ardından bu üreticilerin ürünlerini ve iş yeteneklerini kıyasladı. Aradığımız performansı GNB sundu. JCB müşterilerinin faydalanacağı, detayları hizmet seviyesi sözleşmesinde verilen küresel bir ortaklık kuruldu.”

Okunma 302 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…