All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 07 Mart 2020 23:00

Yerden Tasarruflu Konveyör İnovasyonu LogiMAT'ta Tanıtılacak

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mart ayında LogiMAT'ta ilk kez yenilikçi bir hücresel taşıma sistemi kuruldu. Yapımcıları tarafından 'selüveyör' olarak adlandırılan, konveyör teknolojisi çözümü Bremen Lojistik Cellumation GmbH, Alman Lojistik Kongresi 2018'de başlangıç yarışmasını kazanmıştı.

Benzersiz yeni geliştirme, çok yönlü tahrik tekerleklerine sahip küçük konveyör hücrelerden oluşuyor. Üreticiler konveyör teknolojisi bileşenlerine kıyasla, ilgili uygulamaya bağlı olarak gerekli alanın yüzde 95'inin tasarruf edilebileceğini iddia ediyor. Bunun temeli, her biri özel olarak düzenlenmiş üç tahrik tekerleğine sahip küçük altıgen konveyör modülleri. Malzemenin herhangi bir yönde taşınmasına izin verirler. Onaltılık-agonal yapıları ile konveyör modülleri, uygun sayıda tıklatılabilir ve birleştirilerek herhangi bir sayıda konveyör sistemi geometrisi oluşturulur. Patentli tek tekerlek kontrolü ile tahrik tekerlekleri ayrı ayrı tahrik edilir. Bu, paketlerin bir seviyede tamamen serbestçe hareket etmesini ve tüm konveyör teknolojisi görevlerinin tek bir sistemle gerçekleştirilmesini sağlar.

Okunma 273 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…