All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 07 Mart 2020 23:21

Cascade 42H Kağıt Rulosu Kelepçesi

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cascade'nin, Satın Alma İşleminden Sonra Size En Çok Sağladığı 4 Destek

Cascade'de, müşterilerilerinin işlerinde maliyetlerini düşük tutarken yüksek verimlilik seviyelerini korumak gibi zorlu taleplerle karşı karşıya olduklarını biliyor ve  Müşteri odaklı değerleri ve küresel mevcudiyeti bir Cascade ürününün satın alma işlemi tamamlandıktan çok sonra müşterilerle ilişkilerini sürdürmek anlamına gelmektedir.

Müşterinin ihtiyaçlarına odaklanarak, müşteri memnuniyetinde pazara öncülük edebilmekte ve düşük toplam sahip olma maliyetini muhafaza edebilmektedir Yani Cascade'i seçtiğinizde sadece harika bir ürün elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bu ürünün yaşam döngüsü boyunca sizi desteklemek için çeşitli kaynaklar elde edersiniz.

Cascade’nin 4 desteği şudur.

1. Sektör Lideri Teknik Destek

Cascade'nin teknik servis ve satış desteği, müşterilerinin ve son kullanıcıların sürekli başarısını desteklemek için her gün çalışarak, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlama misyonunun hayati bir parçasıdır. Malzeme elleçleme sektöründe uzun yılların deneyimine sahip servis ekipleri, müşterilere uzman tavsiyesi ve kişiselleştirilmiş destek sunabilmektedir. Cascade servisi, karşılaşabileceğiniz zorlukları çözmenize yardımcı olmak açısından hızlı ve esnektir.

Yardım gerektiren bir sorunla karşılaşırsanız, deneyimli profesyonel ekipler yardım etmeye hazırdır. "Müşterilerin  ihtiyaç duyduğunda kendini hazır ediyor" şeklinde konuşan ABD Servis Müdürü Steve Dalton, sözlerine şu şekilde devam etti: "Cascade teknik desteğe başvurduğunuzda, telefon, e-posta, video görüşmeleri veya yerine ziyaretlerle yardım sağlanabilir. İhtiyacınız olan şeye bağlı olarak, bazı aksesuarların kurulumuna yardımcı olabilir veya operasyonunuzun temel bilgi ve uzmanlığı kazanmasına yardımcı olmak için eğitim oturumları düzenleyebiliriz.

2. Katma Değerli Performans + Programları

İşletmenizdeki bir ataşmanın artık asıl amacı için gerekli olmadığı noktaya gelebilirsiniz. Bu durumlarda genişletilmiş destek için Cascade, sektör lideri Garanti ve Geri Alım Programı olan Performans + katma değerli programları sunmaktadır. Bu avantajlar, size kalite performansı ve genel olarak müşteri memnuniyeti sağlayan seçenekler sunmak için tasarlanan Cascade ataşmanlarının sahipliğinin bir parçasıdır. Bölgenizdeki Performans + programları hakkında ayrıntılı bilgi için yerel Cascade temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

3. Güçlü Çevrimiçi Kaynaklar

Cascade, düzenli bakım programları içeren servis belgelerinden parça kılavuzlarına ve hatta eğitim videolarına kadar çeşitli destek ve eğitim kaynaklarını çevrimiçi olarak yayınlamaktadır. Farklı dillerde 35.000'den fazla ürün kılavuzu ve teknik kılavuzdan oluşan kütüphanenin tamamı Cascade web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir durumdadır. Ayrıca, sipariş için Çatal Muayene Kılavuzunu bulabilir ve çatalların hızlı ve kolay bir şekilde düzenli olarak incelenmesini ve en verimli şekilde çalışmanızı sağlayan adım adım videoyu izleyebilirsiniz. Literatürü desteklemenin yanı sıra, Cascade, web sitesinde doğru kılavuzları bulma veya ek bakımının nasıl ve neden arkasında olduğu gibi talimatlarla birlikte başarılı olmanıza yardımcı olacak bilgilendirici materyaller üretmektedir.

4. My Cascade Kullanıcı Portalı

Cascade web sitesindeki en son geliştirme, kaynaklara düzenli ve kolay erişim sağlayan My Cascade adlı kişiselleştirilmiş bir kullanıcı portalıdır. My Cascade, tüm Cascade ataşmanlarınızı kaydetmenize ve yönetmenize ve operatör kılavuzları, kurulum kılavuzları, eğitim videoları ve daha fazlası dahil olmak üzere ilgili belgeleri hızla görüntülemenize olanak tanımaktadır. My Cascade ile filonuzdaki ataşmanları kolayca takip edebilir ve malzeme taşıma konularında sizinle en ilgili güncellemeleri alabilirsiniz. Hem satıcılar hem de son kullanıcılar için kayıt ücretsiz ve kolaydır: cascorp.com adresinden birkaç tıklamayla kaydolabilirsiniz.

Okunma 1027 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…