All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazar, 08 Mart 2020 09:21

Clark elektrik gücüyle çalışmaya başladı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Clarak, Stuttgart'ta düzenlenecek LOGİMAT 2020’de yeni ürünlerini ve teknolojilerini tanıtacak. Bu yenilikler arasında firmanın elektrikli forkliftleri de bulunuyor. Clark elektrikli forklift alanında yakın zamanda daha fazla ürün veteknolojiyi sunacağı belirtiliyor.

Clark, lojistik çözümlerine yönelik geniş ürün portföyünü tanıtmak için Stuttgart'taki LOGİMAT 2020 fuarının merkezinde olacak. Clark, LogiMAT' fuarında salon 10, D61 standında 207 m²'lik bir stantta ziyaretçilerini karşılayacak. Fuar standındaki önemli noktalardan biri, 2019'da piyasaya sürülen EPXi elektrikli dört tekerlekli forkliftler. Stuttgart'ta Clark, EPXi serisi için hava şartlarına karşı koruma tavanından tüm kabine kadar iyileştirilebilecek kabin çeşitlerini sunuyor. EPXi serisini, müşterilerin 2 ila 3.2 tonluk yük kapasitelerine sahip tek parçalı ve iki parçalı sürücü kapısı arasında seçim yapmalarını sağlayan ilk Clark elektrikli forklift forklift serisi yapıyor: Bu daha önce sadece yanmalı motorlu Clark forkliftler için mevcut olan bir seçenek . EPXi serisinin lansmanı ve Go Green - Go Clark kampanyasının lansmanı, Clark elektrikli forklift alanında daha fazla ürün yeniliğinin sadece bir başlangıcı olarak görülüyor.

Lityum iyon teknolojisine sahip yeni depo teknolojisi

Lityum iyon akülü WPio12 elektrikli el transpaleti sadece lityum iyon teknolojisine sahip ilk Clark aracı değil, aynı zamanda el transpaleti pazarında da yeni standartlar belirliyor. LogiMAT'de Clark, lityum iyon teknolojisine sahip başka depo teknolojisi araçlarını da tanıtacak. Bu araçlar için, kullanım süresini uzatmaya yardımcı olabilecek pratik, çıkarılabilir piller de fabrikadan temin edilebilir. Clark ayrıca fuarda prömiyerini de gerçekleştirecek yeni bir sipariş toplama aracı tanıtacak. Clark standında, 1.4 ila 1.6 ton arasında değişen kapasiteleri ve 10.5 metreye kadar kaldırma yükseklikleri ile sergilenen bir SRX14 / 16 istif aracı olacak. Sağlam yapısı sayesinde, erişim aracı, tüm kullanım ömrü boyunca düşük servis maliyetleri ile güvenilir operasyonda puan kazandırıyor. Gereksiz eylem ihtiyacını ortadan kaldıran aracın işlevsel ergonomik konsepti, operatörün çalışmalarına daha iyi konsantre olmasını sağlıyor.

Ağır iş uygulamaları için forkliftler

LogiMAT fuarında, ziyaretçiler yeni C80D900 dizel forkliftini de ilk kez görecekler. 900 mm ağırlık merkezine sahip sekiz tonluk araç, Clark'ın yanmalı motorlu denge forkliftlerini tamamlıyor. Dış mekanda sergilenecek olan araç, yoğun dış mekan kullanımı için mükemmel olarak tanımlanıyor. Forklift şimdi çok daha sağlam olacak şekilde tasarlanmış. İsteğe bağlı arka görüş kamerası veya yeni, isteğe bağlı 360 derece Clark SafeView @ 360 kamera sistemi kapalı alanlarda ve deponun kritik alanlarında çalışırken güvenliği artırıyor. Stuttgart'taki yanmalı motorlu forklift alanındaki Clark portföyü, 3,5 ton kapasiteli bir S Serisi LPG forklift ve bir Ford motoru ile tamamlanıyor.

Okunma 864 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…